Sestava:                                                           Nejedlý Radim

Novotný Martin        Urban Michal      Bartoník Denis       Sobotka Lukáš

Tručka Jan                   Princ David

Střídající hokejově: Hora Tobiáš

Branky: 20. min Krontorád Mart. 1-0, 39. min Dirda 2-0, 40. min Strádal 3-0,

45. min Michal Obrlík 3-1, 70. min Denis Bartoník 3-2.

Komentář: Celá první půle patřila domácím, kteří měli více ze hry, ale všechny jejich pokusy dokázala odvrátit naše obrana nebo Radim v brance. Hrálo se spíše o střed hřiště, kde nás domácí přehrávali a byli daleko aktivnější. Přesto se šlo do kabin za stavu 0:0. Hned v úvodu druhé půle jsme začali hrát aktivněji, ale naše pokusy byly nepřesné. Po ukázkové akci po pravé straně zaútočili domácí a vstřelili krásnou brankou, kdy dokázali vymazat celou naši obranu a uklidili míč za bezmocného Radima. I další branka byla velmi fotbalová. Na velkém vápně si vyměnili 2 útočící hráči míč a tváří v tvář domácí střelec nezaváhal 2:0. To už naše sestava rotovala, ale na domácí obranu jsme nedokázali najít recept. I přes naši snahu jsme inkasovali po 3. po chybě v naší obraně. Už to s námi vypadalo špatně, ale 10 minut před koncem, kdy na útoku už byl Michal Obrlík, dostal míč na půlce, probil se přes 2 hráče a s přehledem uklidil míč k tyčce 3:1. Ještě v poslední minutě jsme dokázali snížit na 3:2, kdy po rohu se dostal míč na malém vápně k Denisovi, který neměl problém míč uklidit do odkryté branky. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě za jejich aktivitu a fotbalovost. Škoda, že jsme se sešli v malém počtu, neboť na některých ke konci zápasu šlo vidět vyčerpání. V sobotu na hody je zápas odložen a Troskotovice hostíme na rakšickém hřišti až ve čtvrtek 28. 9. 2017 ve 12:30. Přijďte nás podpořit.