Sestava:                                                                                Halámek Libor

Janíček Vlastimil      Reksa Daniel      Sobotka Tomáš     Bubeník René

Erkol David        Krotký Petr       Chvátal David        Štolpa Martin

Wagner Lukáš                       Gallus Jan

Střídání: 46. min Růžička Marek za Halámka, 55. min Sklenský Vojtěch za Reksy, 60. min Šrůtka Jakub za Štolpy.

Branky: 19. min Jan Gallus 1-0, 41. min Mahdal 1-1, 65. min Pomajbík 1-2, 78. min Haranza 1-3.

Komentář: V sobotu jsme přivítali v odvetě středečního utkání tým Hevlína. Tentokrát jsme vstoupili do zápasu aktivněji a postupně přebrali iniciativu. V 19. minutě jsme šli do vedení, když Štolpa vysunul Jana Galluse, ten se zbavil dvou obránců a přesnou střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci. Blízko ke zvýšení náskoku byli znovu Gallus, jehož z podobné akce jako při gólu vychytal brankář, za chvíli pak Wagner pálil z otočky těsně vedle levé šibenice a Štolpa, jenž také těsně netrefil branku ve skluzu na zadní tyči. V závěru poločasu pak z dálky napřáhl hostující Mahdal a s přispěním chybujícího Halámka srovnal skóre utkání. Do druhé půle nastoupil do naší branky Růžička a několika zákroky podržel naše naděje na bodový zisk. V 65. minutě vyrobil hrubku Chvátal a v podstatě daroval branku Pomajbíkovi. Přes několik slibných náznaků šancí jsme se nedokázali v koncovce prosadit. V 78. minutě přišlo rozhodnutí. Z velkého úhlu nachytal našeho brankáře, který očekával centr, Haranza, stanovil tak konečnou podobu skóre. Stínem utkání je další zranění v našem kádru, tentokrát nedohrál pro nakopnutý kotník Reksa. Hevlín tak vyhrál i druhé vzájemné měření sil v tomto týdnu.