Sestava:                                                   Nejedlý Radim

Janíček Adam       Bahleda Daniel       Vespalec Daniel        Smíšovský Jakub

Novotný Martin          Urban Michal         Bartoník Denis      Obrlík Michal

Tručka Jan                     Musil Vítězslav

Střídající hokejově: Sviták Jan, Buchta Vít, Ďuračka David,Sobotka Lukáš

Branky: 10. min Jan Tručka 1-0, 19. min Vítězslav Musil 2-0, 34. min Michal Obrlík 3-0,

45. min Michal Urban 4-0, 49. min Bauer 4-1, 55. min Denis Bartoník 5-1,

64. min Vítězslav Musil 6-1

Komentář: Další zápas nás čekal na pažitu v Krumlově. Už tradičně jsme se sešli v hojném počtu pozitivně naladěni na dalšího soupeře, který přijel z Šanova. Úvod utkání byl velice zbrklý a nepřesný na obou stranách. Hned v úvodu utkání jsme se dostali k šancím, ale nepřesně pálil Musil s Urbanem. Soupeř hrozil z rychlých brejků, prováděné útočným rychlíkem, s kterým měla celá naše obrana velké starosti. S jeho střelami si dokázal poradit Radim v brance. Přeci jen jsme se dostali do vedení. Obrlík dostal míč do lajny, navedl míč na střed a posunul ho na rozběhnutého Honzy, který běžel sám na brankáře. Obešel ho a vstřelil tak úvodní branku zápasu. I nadále byla hra velice nepřesná a divácky neatraktivní. Náš střed hřiště jako by neexistoval a naší obraně zatápěla nejlepší hráčka hostů Popelková, ale její velká snaha přišla vniveč. Další branku jsme nečekaně přidali my. Z přímého kopu se přesnou prudkou placírkou trefil Musil. Čím blíže se chýlil poločas, tím více jsme přestávali hrát a umožnili tak soupeři závar před naší brankou především z rohových kopů, které byly velice nebezpečné. Ještě před koncem prvního poločasu se po lajně protáhl Obrlík a sám před brankářem nezaváhal. Tím stanovil poločasové skóre 3:0. O poločase jsme si pár věcí vyjasnili a jak už bývá zvykem, začali jsme hrát vcelku pohlednou hru s množstvím přesných přihrávek a náznakem vypracovaných šancí. Ovšem nepřesné nebo slabé zakončení bylo na našich kopačkách celkem časté. Pak přišla další akce, ve které dostal přihrávku Urby probil se mezi bránícími hráči a placírkou poslal míč přesně k tyčce bezmocného brankáře. To nás natolik uklidnilo, že jsme opět nechali hrát soupeře a po jednom rychlém brejku utekla Popelková. Když už to vypadalo, že nebezpečí je zažehnáno, z brankové čáry na velkém vápně poslala přesnou přihrávku na Bauera a ten snížil stav zápasu do opuštěné branky. Opět jsme začali hrát a vytvářet si šance po obou stranách hřiště. Po jedné akci z pravé strany a slabému odkopnutí obrany se míč dostal k Bartoníkovi, který z voleje z 25 metrů uklidil míč pod břevno, na který brankář nedosáhl. Ještě poslední branku po svém 10. pokusu přidal Musil a stanovil tak konečné skóre 6:1. Jde vidět, že fotbal hrát umíme, jen je těžké si to uvědomit hned od začátku. Dneska hra v 2. půlce byla dobrá a jsem rád, že konečně můžu říci, že jsem spokojený. Doufám, že na ní navážeme příští týden v těžkém boji v Hostěradicích.