Sestava:                                                               Nejedlý Radim

Princ David      Urban Michal      Bartoník Denis     Novotný Martin

Tručka Jan                 Musil Vítězslav

Střídající hokejově: Wieder Petr, Sviták Jan, Buchta Vít, Sobotka Lukáš, Ďuračka David

Branky: 6. min Novotný Př. 1-0, 26. min Jan Sviták 1-1, 70. min Novák 2-1

Komentář: Další zápas jsme zajížděli do Miroslavi. Domácí se na zápas sešli pouze v 10ti. Celý zápas byl vyrovnaný. Úvodní branku vstřelili domácí po chybě Nejedlého a šli tak do vedení. My si dokázali vypracovat řadu šancí, ale k brance to nevedlo. Před poločasem jsme se přeci jen dočkali vyrovnání. Urban se za vápnem dostal ke střele, kterou brankář vyrazil a dobíhající Hojič dorazil míč do sítě. Na přestávku se tak šlo za stavu 1:1. Druhá půle byla podobná té první. Nás trápila koncovka, ve které jsme nebyli schopni trefit zařízení. Hosté si i v oslabení dokázali vytvořit nějaké šance. Všechny dokázal vychytat Radim v brance. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, tak těsně před vápnem rozhodčí zapískal velmi přísný přímák z našeho pohledu. O faul se prý nejednalo. K míči se postavil domácí Novák a jeho přesný přímý kop se zatřepotal až v brance za bezmocným Rackem 2:1.

Oproti minulému zápasu už jsme podali sympatičtější výkon, ale pořád je toho hodně, co zlepšovat. V neděli od 13 hodin přivítáme v Krumlově Šanov.