Sestava:                                                               Nejedlý Radim

Janíček Adam         Obrlík Michal         Vespalec Daniel        Bahleda Daniel

Novotný Martin       Urban Michal         Tručka Jan       Smíšovský Jakub

Sviták Jan                       Princ David

Střídání hokejově: Ďuračka David, Sobotka Lukáš, Wieder Petr, Buchta Vít

Branky: 5. min Hanák 0-1, 50. min Jan Tručka 1-1, 65. min Michal Urban 2-1.

Komentář D. Erkola: První mistrovské utkání také začalo žákům. Příprava nebyla nikterak oslnivá, neboť mít o prázdninách pohromadě všechny hráče je zcela nemožné. I přes velké absence na trénincích jsme se sešli v hojném počtu. Úvod utkání začali lépe hosté, kteří nás zatlačili na půlce a my jenom bezmocně odkopávali. Nebyli jsme si schopni přihrát 2 nahrávky, proto naše pasivita byla potrestána. Hosté šli zaslouženě do vedení již v 5. minutě, kdy si hezky vyměnili míč na pravé straně 2 hráči, přiťukli k osamocenému Hanákovi před branku, který s přehledem otevřel skóre zápasu. I nadále hosté hráli aktivněji i když velice nepřesně. Ještě před poločasem jsme si dokázali vytvořit šanci i my. Po Urbanově střele, která šla hostujícímu Kung-fu brankáři do ruk, zvedl brankář nohu a dal míči pořádný zásah kolenem. Otřesný poločas naštěstí skončil. V kabině zavála menší vichřice, neboť to vypadalo jako zlej sen. Naštěstí se hráči v poločase vzpamatovali a chtěli s výsledkem něco udělat. Hned od úvodu druhé půle jsme začali hrát velice aktivně a soupeře jsme mačkali na jeho půlce, který začal pouze odkopávat a dělat obrovské chyby. Po několika šancích, které byly nepřesné jsme se přeci jen dočkali vyrovnání. Urbec přihrál míč Honzovi Tručkovi, ten obešel 3 obránce a před brankářem nezaváhal 1:1. To nám dalo ještě větší odhodlání a neustále jsme hráli na soupeřově polovině. Po jedné akci se dostal do velké šance Hojič, ale jeho střela levačkou nebyla dost silná na to, aby zapadla až za brankáře. Schylovalo se ke konci utkání a už to vypadalo, že žádná branka nemůže přijít, neboť i soupeř 2 krát zahrozil z brejku, ale vše vychytal jistý Racek v bráně. Najednou přišel záblesk z nebes. Bahleda přihrál míč Urbanovi, ten si obešel 2 hráče, mohl obejít 3. a zbrkle vystřelil. Takovou šmudlu, kterou dal, ihned spustila moje hlasivky a najednou k překvapení všech podjel brankáři míč pod nohou a skončil v síťi 2:1. To už běžel konec zápasu a na hřišti se již nic podstatného nedělo jen konečný hvizd, který tak rozhodl o domácím vítězství, které bylo po 2. půli zasloužené a také velice vydřené.