Sestava:                                                                      Hašek Luboš

Čiháček Tomáš        Súkeník Jan          Sobotka Milan        Vlasák Martin

Janšta Tomáš                                       Gallus Jan

Střídání: 46. min Erkol David za Vlasáka, 65. min Reksa Daniel za Čiháčka, 78. min Chvátal David za Galluse

Lavička: Halámek Libor

Branky: 6. min Světlík 1-0, 21. min Luboš Hašek (PK) 1-1, 60. min Jan Gallus 1-2, 82. min Doubek 2-2.

Komentář: Stejně tak jako žáci i A-tým zajížděl na půdu Olbramovic, kde chtěl potvrdit roli favorita. Toto předsevzetí dostalo vážnou trhlinu již v 6. minutě. To prošel bez povšimnutí naším středem nejenom obrany Světlík a vymetl šibenici marně skákajícího Haška. Domácí na nás vyrukovali s tvrdou hrou, což pociťovali zejména naši útočníci. Jeden z dalších faulů na pronikajícího Janšty proběhl ve velkém vápně a sudí neomylně ukázal na značku PK. K zahrání se přichystal v 21. min brankář Luboš Hašek, a s notnou dávkou štěstí překonal kolegu v domácí brance. Fotbalové krásy tento zápas příliš nepobral, více šancí si vypracovali domácí, ale Haška nedokázali překonat. Do 2. půle jsme vstoupili aktivněji a postupně si vytvořili mírnou převahu, přicházeli i šance, ale branky jsme se dočkali až v 60 minutě. Skóre otočil na naši stranu po centru Janšty Jan Gallus pohotovou hlavičkou z malého vápna. Branka nás uspokojila a opět jsme přenechali iniciativu domácím. Ti se dočkali vyrovnání po rohovém kopu, kdy na přední tyči neatakován zakončoval hlavou Doubek. Postaral se tak o dramatickou koncovku zápasu, kdy si ještě oba týmy vypracovali, většinou po chybách obran, pár šancí, ale skóre se již nezměnilo. Z výsledku panovalo zklamání na obou stranách. Největší radost z konečného výsledku tak měli jen soupeři domácích v boji o záchranu.