Sestava:                                                                           Šedrla Matěj

Krotký Matěj         Sobotka Tomáš           Sobotka Pavel         Horák Jiří

Sobotka Jiří           Štolpa Martin              Horák Michal          Rumian David

Štolpa Jakub                                         Lepšík Jan

Střídající hokejově: Fialová Pavlína, Šedrla Petr, Holub Roman, Šustáček Jan, Stadler David, Obrlík Michal

Branky: 31. min Buriánek (PK) 1-0, 47. min Jan Lepšík 1-1, 50. min Pavel Sobotka 1-2,

59. min Petr Šedrla 1-3, 68. min Michal Horák 1-4.

Komentář: K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Olbramovic. Od začátku jsme si vytvořili územní převahu a domácí, kteří nastoupili pouze v 10 hráčích, se zakopali kolem svého velkého vápna, odkud se pokoušeli vyrážet do rychlých protiútoků. Postupně jsme si vytvořili větší tlak, ale několik našich šancí zůstalo nevyužitých, vždy tomu v koncovce chyběl důraz a přesnost. Sice jsme měli celý poločas tlak, ale nakonec se dostali v závěru půle do vedení domácí, když využili chybu naší obrany, která skončila nařízeným pokutovým kopem. Ten s přehledem proměnil Buriánek. O přestávce jsme klukům kladli na srdce, aby nadále věřili ve své schopnosti, jen přidali na rychlosti pohybu a kombinace. Do druhé půle jsme vstoupili s jiným rozestavením a opravdu i ve větším tempu. Několik dalších šancí ještě zůstalo nevyužito, ale nakonec jsme se dočkali i šťastného vyrovnání, když se střela Jana Lepšíka, několikrát tečovaná, zastavila pár čísel za brankovou čarou. Za další 3 minuty jsme již vedli. To napálil nechytatelně do pravé šibenice přímý kop z 30 metrů Pavel Sobotka. Domácím docházeli evidentně síly a ve druhé půlce naší branku vůbec neohrozili. Další šance jsme nevyužili, protože jsme akce příliš překombinovávali. Uklidňující branka tak padla znovu z přímého kopu, kterých postupně přibývalo. Přesně k levé tyči se trefil Petr Šedrla. V úplném závěru pak ještě pojistil naše vedení Michal Horák, který využil přihrávku M. Štolpy mezi stopery, obešel i brankáře a do prázdné uklidil míč počtvrté. Opět jsme se přesvědčili, že když hrajeme každý svůj post a zrychlíme pohyb jak s míčem, tak bez míče, dá se na náš fotbal i dívat.