Sestavy:                                                                                       Vavroušek Tomáš

Hrubý František         Fiala Jan      Sobotka Tomáš      Šedrla Petr

Sobotka Jiří       Štolpa Martin      Soukop Dominik      Štolpa Jakub

Šedrla Matěj                      Horák Michal

Střídání: 34. min Sobotka Karel za Sobotky J., 34. min Záviška Ondřej za Šedrly P.,

75. min Tomeček Alexandr za Šedrly M.

Branky: 4. min Michal Horák 0-1, 31. min Michal Horák 0-2,

58. min Jakub Štolpa 0-3, 73. min Košarek 1-3,

80. min Jakub Štolpa 1-4, 81. min Ondřej Záviška 1-5.

Komentář:  K dalšímu utkání OP jsme zajížděli v sobotu po poledni na půdu posledního týmu tabulky do Únanova. Domácí mají poslední zápasy problémy postavit kompletní jedenáctku a stejně tak tomu bylo i dnes. Do klidu nás dostala již 4. minuta, kdy domácí hráč nastřelil Michala, míč se rozběhl k vápnu domácích Michal za ním a už je sám před brankářem, klika doleva a už cílí jeho levička do sítě 0-1. Nadále jsme se snažili o nátlak na domácích deset bojovníků, ale chyběl nám lepší pohyb, tím i nabídka a vlastně i přesnost. Proto jsme se pokusili trochu zamíchat s rozložením našich záložníků. Šance pomalu přicházely, ale vždy nám koncovku někdo zablokoval nebo míče končili mimo tři tyče. Domácí se snažili o brejky nebo střelbu z dálky, první spolehlivě posbíral navrátilec do sestavy Tom Sobotka, druhé kolikrát sice nadvakrát ale přesto likvidoval Tom Vavroušek. Druhá branka padla po rychlé akci po pravém křídle, když finální kolmici za obranu poslal na parťáka z útoku Mek, Michal za to vzal, a už je znovu sám před brankářem a podél něho uklízí na bližší tyč podruhé. Krátce po brance jsme byli nuceni střídat a to hned 2x. Dle dohody šel z placu Fox spěchající na zápas žáků, ale neočekávaně i Peťa Šedrla, jehož záda nevydržela. Na beka se zatáhl Dominik a lajny začali brousit Ondra s Karlem. V závěru půle po jedné z mála chyb naší obrany, šel sám na branku domácí čahoun, ale Tomova pravička začarovala, a míč do bezpečí uklidil druhý Tom. O poločase jsme kluky nabádali k větší trpělivosti a přesnosti v kombinaci a lepším pohybu a nabídce. Druhá půle byla podobná první, my jsme hráli, domácí se snažili o nákopy na osamoceného útočníka. Kombinace už byla přesnější, ale koncovka dlouho špatná. Až krátce před hodinou hry dostal míč za obranu Kuba a podél vybíhajícího brankáře umístil přesně k levé tyči ne zrovna povedenou střelou. Další šance končili na domácím brankáři nebo na stoperovi. V 70. minutě se domácí stoper nezaviněně zranil po střetu s Michalem a s oteklým kotníkem musel odstoupit. To vedlo z naší strany možná k bohorovnosti a pocitu bezpečí, že se nemůže nic stát. Tři nepřesné přihrávky, propíchnutí míče Tomovi mezi nohama, a už se řítí Košarek sám na Vavrocha, nekompromisní ranou jej propálil a snížil na 1-3. Nadále jsme domácí přehrávali a teď už i jednoznačně zatlačili až k vápnu. Šance střídala šanci. Skóre se však měnilo až na začátku 80. minuty. Po levém křídle se protáhl Michal, natáhl na sebe i golmana a naservíroval míč před prázdnou branku, kde už si Kuba věděl rady a pohodlně uklidil do sítě. V 81. minutě přišla naše série rohů, k exekuci se vždy postavil Kuba, nejprve našel pravičku Tomáše, jehož krásný volej vytlačil na další roh domácí góloš. Znovu Kuba našel tentokrát hlavu Toma, ale jeho hlavičku lapil brankář. Po nepřesné rozehrávce přišel další roh, tentokrát z druhé strany, Kuba míč stočil na branku, ten se odrazil od břevna do zad domácího beka, od nich pak přesně k Ondrovi, jenž nekompromisně propálil míč z metru do sítě. Za dvě minuty pak nepochopitelně sudí pískal konec. Na naši otázku proč, když se má hrát ještě 6,5 minuty ukázal na světelnou tabuly, kde svítila 90. Jak si všimli naši pozorní fanoušci, vždy když jsme dali branku, se zároveň se skórem o minutku až dvě posouval i čas. No nic radost z vítězství nám to nezkazí, další tři bodíky si vezeme domů, nyní nám už k našemu cíli chybí pouze poslední 3. Máme na ně 3 pokusy.