Sestava:                                                                                    Šedrla Matěj

Fiala Jan    Sobotka Tomáš    Sobotka Pavel    Krotký Matěj

Sobotka Jiří           Štolpa Martin          Šedrla Petr

Štolpa Jakub           Horák Michal               Horák Jiří

Střídající hokejově: Holub Roman, Rumian David, Fialová Pavlína, Stadler David, Obrlík Michal

Branky: 15. min Jakub Štolpa 1-0, 29. min Michal Horák 2-0, 31. min Pavel Sobotka 3-0,

33. min Jiří Horák 4-0, 35. min Michal Horák 5-0, 46. min Jiří Horák 6-0,

64. min Jiří Horák 7-0, 66. min Jakub Štolpa 8-0.

Komentář: V prvním domácím jarním utkání jsme přivítali tým Loděnic, a i když to dlouho nevypadalo, pokračovalo naše nadělování tomuto soupeři v probíhající sezoně. Již od začátku jsme na soupeře vlétli. V podstatě se hosté v první půlce nedostali s míčem v držení na naši polovinu hřiště. Sice jsme hráli dobře kombinačně, ale hosté byli zalezlí v 10 ve svém pokutovém území a málokterá střela prošla až k brankáři. Občas se míč odrážel od jejich hráčů jak od zdi. Kouzlo jejich obrany prolomil až Jakub Štolpa v 15. minutě. Po přihrávce od svého bratra vyloženě umyl o dvě hlavy většího obránce a přesnou střelou na zadní tyč rozvlnil síť poprvé. I nadále jsme tlačili a hosté úporně bránili. Jednu ze střel zastavila ruka jejich obránce a kopala se penalta. Šanci kopat, dostal Jiří Sobotka, ale premiérová branka z toho nebyla. Dál jsme bušili do obrany hostů a v závěru půle strhli brankostroj, když jsme za 6 minut vstřelili 4 góly. Nejprve se prosadil náš nejlepší střelec Michal Horák, když sám před brankářem nezaváhal. Pak pěknou střelou vyhnal pavouky ze šibenice Pavel Sobotka. Další branku si připsal na své konto Jirka Horák, když ho trefil do noh rohový kop M. Štolpy. V posledních sekundách využil další příhru M. Štolpy opět Michal Horák, který si i tentokrát sám před brankářem poradil. Obraz hry se ani ve 2. půlce nezměnil. Na další branku jsme čekali do 46. minuty. To vyslal pěkným pasem T. Sobotka do samostatného úniků Jirky Horáka a ten se prosadil v utkání podruhé. Mnoho dalších šancí zůstalo nevyužitých. Do akce se dostal ve druhé půlce i náš brankář Matěj Šedrla, asi 3x nohou a dvakrát dokonce rukou, ale jinak se v podstatě v brance nudil. Změnu skóre jsme si nechali opět na závěr. Nejprve si připsal 3 branku v utkání Jiří Horák, když opět sám před brankářem nezaváhal. Po dvou minutách pláchl po levém křídle Petr Šedrla a poslal prudký přízemní centr do malého vápna, kde Jakub Štolpa předskočil obránce a usměrnil míč do sítě hostů naposled. Hlavně v 1. poločase se nám dařila pěkná kombinační hra a dokázali jsme si vytvářet mnoho příležitostí i přes hodně zhuštěnou obranu soupeře, a to že skóre nebylo dvouciferné, byl úspěch hostujících hráčů, kteří příkladně bojovali a padali do střel.