Sestava:                                                       Nejedlý Radim

Obrlík Michal         Sobotka Jiří       Pelaj Jakub      Ostrovský Michal

Urban Michal      Štolpa Jakub      Hladík Roman       Haken Tomáš

Nahodil Jan                    Šibral Jakub(Mates)

Střídající hokejově: Bahleda Daniel, Sviták Jan, Princ David

Branky: 9. min Jakub Mates Šibral 0-1, 11. min Jakub Štolpa 0-2, 17. min Tomáš Haken 0-3,

42. min Jan Nahodil 0-4, 47. min Tomáš Haken 0-5, 63. min Tomáš Haken 0-6

Komentář: K prvnímu utkání OP jsme zajížděli do Mramotic. Na zápas jsme vyrazili hodně brzo, a po příjezdu jsme na první domácí hráče skoro 20 minut čekali. Snad proto jsme byli od úvodu aktivnějším a lepším celkem. Na první branku jsme čekali necelých 9 minut. Domácí se snažili celý zápas držet hodně krátké hřiště, jenže při autu ofsajd není, a tak poslal dlouhým autem Michal Obrlík Šibrala do samostatného úniku a ten se štěstím nadvakrát překonal góloše. Po necelých 2 minutách natáhl ke střele z kruhu velkého vápna Jakub Štolpa, trefil přesně k pravé tyči, a už jsme vedli o dvě. Vzápětí trefil břevno domácí svatyně Haken. Ten si spravil chuť v 17. minutě, když jeho krásnou střelu z hranice vápna zastavila až síť za zády domácího brankáře. Další šance jsme zahodili. Podruhé zvonilo domácí břevno po střele Michala Obrlíka ve 25. minutě. Domácí se do šancí i přes řadu nepřesností a nedorazů v naší obraně nedostali. Skóre půle 0-3 bylo k domácím ještě milostivé. Druhé půle pak měla podobný průběh jako první. Udržovali jsme si trvalou převahu a zahazovali hromadu šancí, které likvidoval góloš asi nejlepší domácí hráč. Na další změnu skóre jsme čekali do 42. minuty, kdy protrhl svou střeleckou smůlu Jan Nahodil svou centrstřelou, která zapadla za zadní tyč. Poté se z dlouhé řady svých šancí dvakrát prosadil Tomáš Haken a zkompletoval hattrick. Neznám Krumlovskou historii, ale zřejmě byl jeho první v kariéře. Stanovil tak konečné skóre na 0-6.