Sestava:                                                                                Halámek

Wagner Lukáš        Krotký Petr         Chvátal David       Erkol David

Lepšík Jan                          Sklenský Vojtěch

Střídání: Růžička Marek za Wagnera, Šustáček Jan za Lepšíka.

Branky: Daniel Reksa 0-1, Kadlečík 2, Kohoutek 2, Juráň

Komentář: Tentokrát jsme zajížděli na horkou půdu vedoucích Hrušovan. Do utkání jsme vstoupili aktivně, odměnou nám byl vedoucí gól, který vstřelil ukázkově zahraným trestným kopem Daniel Reksa. Jenže z vedení jsme se neradovali dlouho, za 3 minuty domácí srovnali. Ještě chvíli se nám dařilo držet s nimi krok, ale postupem času se domácí zlepšovali a nám se přestalo dařit hrát kombinačně a začali jsme hrát příliš individuálně. Do poločasu strhli domácí vedení na svou stranu. Za stavu 2-1 byl blízko vyrovnání opět Reksa, ale jeho dělovka jen otřásla břevnem domácí branky. Ve druhém poločase si hrušovanští udržovali mírnou územní převahu a přidali další dvě branky. Potvrdili tak roli favorita utkání, i když se i jim občas vloudilo do hry dost nepřesností. Škoda, že se nám tentokrát tolik nedařilo, mohli jsme je potrápit daleko víc.