Sestava:                                                                   Sobotka Lukáš

Janíček Adam          Obrlík Michal         Sobotka Jiří

Elederová Kateřina     Sviták Jan           PrincDavid

Hora Tobiáš

Střídající Novotný Martin

Branky: 4.min 0:1, 5.min 0:2, 10.min 0:3, 15.min 1:3 David Princ, 22.min 2:3 Tobiáš Hora,

32.min 2:4, 42.min 2:5, 47.min 2:6, 58.min 2:7

Komentář: V sobotním popoledni k nám zavítal na přátelské utkání krajský soupeř z Ivančic. Hned úvod utkání nám soupeř ukázal jednoduchost fotbalu a po pěkných akcích nám v první 10ti minutovce nadělil 3 branky. V 15. minutě jsme se dočkali snížení, kdy Princ z 12 metrů trefil pravou šibenici. To nám vlilo krev do žil a začali jsme soupeře přehrávat. Zásluhou naší snahy jsme přidali nejhezčí branku zápasu na jejímž konci zakončoval Tobiš po hře na jeden dotek a momentovou přihrávkou do prázdné branky. Ještě do poločasu jsme se mohli dočkat vyrovnání, ale dobře chytající góloš byl proti. Tento poločas nám vzal hodně sil a zjistili jsme, jak na tom každý je s výdrží. Druhý poločas začal ve stejném rytmu jako ten první. Hosté hráli jednoduchý fotbal, z čehož pramenily chyby v obraně, což soupeř nemilosrdně trestal. Nám čím dál více docházely síly a úplně jsme odpadli a zaslouženě jsme prohráli 2:7.

Hodnocení: Tento zápas nám ukázal, že naší největší slabinou proti kvalitnějším týmům je, že nedokážeme se soupeřem běhat. Neumíme se podporovat a čekáme, co každý vymyslí sám. Děláme zbytečné chyby, neumíme si přihrát na 5 metrů, z čehož vznikají zbytečné souboje, které nám ubírají mnoho sil a jsme nuceni hrát ve vyšším tempu. Další, co bych podotknul, tak neumíme hrát jednoduše, což by nám neubíralo tolik sil a dostávali bychom soupeře pod větší tlak a pokud si toto nikdo neuvědomí, tak v některých zápasech budeme mívat obrovské problémy. Naopak co hodnotím kladně je snaha o tvorbu hry, důraz v osobních soubojích. Velkým překvapením byla pro mě naše 2. branka, která byla jako z učebnice na jeden dotek s přesností na milimetr. Pokud bych měl někoho vyzdvihnout a označit nejlepšího hráče z našeho týmu, tak to byl jednoznačně Tobiáš, který vyhrával osobní souboje, hrál jednoduše a soupeři s ním měli obrovské problémy. Poslední přátelské utkání a jakousi generálkou na sobotní mistrovské utkání bude souboj ve čtvrtek od 16:30 s Krumlovskou přípravkou. Jako poslední větou bych napsal, že v sobotu od 13:30 přivítáme na Rakšickém hřišti tým Suchohrdel, což bude předzápas našeho dorostu.