Sestava:                                                                       Sobotka Lukáš

Janíček Adam        Obrlík Michal         Sobotka Jiří

Sviták Jan         Hladík Roman          Wieder Pet

Princ David

Branky: 32. min Jan Sviták (PK) 1:0, 45. min (PK) 1:1, 57. min 1:2

Komentář: V 1. přípravném utkání jsme změřili síly s celkem Višnové. V úvodu utkání byla hra velice vyrovnaná plná nepřesností. Soupeřovy útoky končily u naší obrany, která po většinu času pracovala velmi dobře a hostům nedovolila vyloženou šanci. To naše šance byly nebezpečné o něco více, ale scházela větší přesnost a klid na naších kopačkách. Několik střel polapil hostující brankář. Střely ovšem neměly takovou razanci, aby  s nimi měl brankář větší problémy. Když už jsme si dali dostatek důrazu do střely scházela větší přesnost. Několik těchto šancí měli na kopačce Hoja, David a Totti ovšem ani jeden z nich neuspěl. Proto byl poločas utkání 0:0. Hned z úvodu druhé půle jsme začali soupeře napadat. Obránce dával míč brankáři, ovšem tak neštastně, že brankář musel dobíhat míč a na brankové čáře tento míč chytit do ruk. Pískla se penalta, kterou Hoja se štěstím dal. I nadále jsme byli aktivnějším týmem a měli jsme více ze hry, ovšem další tutové šance jsme neproměnili. 2 velké šance měl Totti, ale jeho zbrklost a nerozvážnost zazdila tyto šance. Další šance měl Michal, který skvěle odebral míč útočníkovi a řítil se dopředu, ovšem ani tyto střely nebyly úspěšně. Proto musel přijít zákonitý trest. U lajny ve vápně fauloval zbytečně Fox a byla nařízená penalta i na druhé straně. Hostující hráč se rozběhl a bodýlkem trefil přesně k tyči 1:1. V poslední 10-ti minutovce šlo na nás vidět, že nám docházejí síly neboť jsme měli v nohách výběh a dopolední trénink. 5 minut před koncem se zranil Hojič, kdy se střetl u lajny s protihráčem a do zápasu už nezasáhl. Zbytek utkání odehráli obě mužstva v 6ti. V posledních minutách zápasu utekl po levé straně hostující hráč, umyl si Foxe i Michala a vystřelil, Lukáš tuto střelu vyrazil, ale přesně k jeho nohám a ten uklidil míč do prázdné branky 1:2.

Hodnocení zápasu: Začátek zápasu byl velice nepřesný a zbrklý. Postupem času jsme si vypracovávali velice dobré příležitosti, kterým chybělo jediné. PROMĚNIT!!! Myslím si, že jsme byli lepším týmem a druhá půle byla velice pohledná. Největší pochvalu si zasloužil Adam, který hrál ze všech nejlépe a jeho nebojácnost je velkou inspirací pro ostatní spoluhráče. Jeho průniky po pravé straně byly velice pohledné. V obraně si odvedl velice dobrou práci a nebál se jít do souboje s o 3 hlavy větším soupeřem. Tento zápas nám ukázal nedostatky, na kterých se pokusíme v následujících trénincích zapracovat.