Sestava:                                               Vavroušek Tomáš

Pečer Marek Jan    Obrlík Michal    Sviták Jan   Elederová Kateřina

Štolpa Jakub           Janíček Adam

Střídající hokejově: Pečerová Viktorie, Soboková Nela, Mitura Zdeněk, Stadler Jiří

Branky: 6. min Čech 0-1, 23. min Čech 0-2, 39. min Kročil 0-3,

44. min František Hrubý 1-3, 47. min Kročil 1-4, 50. min Černý 1-5,

53. min Kročil 1-6, 59. min Čech 1-7, 60. min Jakub Štolpa 2-7,

65. min Mikeš 2-8, 68. min Čech 2-9.

Komentář: Zatím stále čekám na pár slov od někoho z realizačního týmu.

Protože jsem zápas viděl, mohu sdělit pár svých poznatků. Do zápasu jsme vstupovali bez dvou starších chlapců základní sestavy. David byl vyloučen v sobotním zápase dorostu, Jan H. pak dal přednost rodiné výpravě do Přerova. Utkání mělo jednoznačný průběh, v němž jasně dominovali hosté. To že byl o půlce stav pouze 0-2, bylo hlavně zásluhou výborného Toma v naší brance, který i přes svůj specifický styl lapal jednu šanci hostů z druhou. Do druhé půle jsme více otevřeli hru se snahou o korekci výsledku. Což se částečně podařilo, když se na jaře konečně trefil jiný střelec než Kuba a David. Branku docílil Franta Tygr. Jenže o co víc jsme se snažili o útok, o to větší pak byly mezery v obraně. Toho hosté využili k několika dalším brankám. Nakonec se branky dočkal i Kuba, který snížil v 60. minutě na 2-7, jenže po něm hosté přidali další dvě branky a od dvouciferného skóre nás zachránil ještě několika zákroky Tom. Vysvobozením pak byl závěrečný hvizd šéftrenéra žáků Pavla, jenž se v zápase převtělil ještě do další funkce a to šéfpíšťalky, jelikož sudí nebyl delegován.