Sestava:                                                                              Hašek

Klučka       Sobotka Mil.         Záviška            Jedlička

Janšta T.                       Vlasák

Střídali hokejově: Slepička, Janšta P., Šlapanský, Kocáb, Houdek

Branky: Bogner L. 2, Šabaka (PK), ?  -  Sobotka Milan

Komentář:  První přípravné utkání našeho A - týmu mělo nečekaný průběh. Domácí hráče mnohem lépe poslouchal míč, hráli ze zabezpečené obrany a přecházeli do rychlého protiútoku. Byli také přesnější v kombinaci. Do vedení se dostali z pokutového kopu Šabakou. Do poločasu navýšil vedení domácích za obranou zapomenutý L. Bogner, který se většinou sám před brankářem nemýlí. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale chyběla tomu přesnost hlavně ve finální fázi. Ve 2. poločase domácí ještě více zahustili prostor před vlasním pokutovým územím a každý jejich výpad do naší otevřené a hodně prostupné obrany byl hodně nebezpečný. Dva z nich dokázali proměnit a upravili tak na hrozivých 4-0. V závěru se dokázali gólově prosadit také naši hráči. Jedlička našel za obranou Milana Sobotky a ten snížil na konečných 4-1.