Sestava:                                           Vavroušek Tomáš

Štolpa Jakub                 Janíček Adam

Střídající hokejově: Sobotková Nela, Pečerová Viktorie, Mitura Zdeněk,

Hrdlička Jiří, Stadler Jiří

Branky: 9. min Wrana 0-1, 11. min Procházka 0-2, 12. min Jakub Štolpa 1-2,

18. min Procházka 1-3, 33. min Procházka 1-4, 38. min Škubal 1-5

41. min Škubal 1-6, 50. min David Stadler 2-6, 66. min Škubal 2-7,

69. min Jakub Štolpa 3-7.

Komentář jednoho z asistentů Erkyho:

V nedělním popoledni jsme přivítali vedoucí celek přeboru tým FK Znojmo. Ještě než jsme začali hrát, počítali jsme ztráty, které se nedostavily. Zatímco u Hoje jsme věděli, že nebude moci nastoupit po operačním zákroku, co prodělal v týdnu, ale po nedostavení se našeho levého obránce Foxe a hvězdného Honzy H., který pobíhá po krajských trávnících, musel náš trenérský štáb vymyslet, jak to nejlépe poskládat, aby nedošlo k nelichotivému dvoucifernému výsledku. Při těchto absencích musela Katka na post levého obránce a Míša do středu zálohy. Po úvodních minutách bylo jasné, že tento zápas, proti urostlým a kvalitním hráčům soupeře, nebude utkání vůbec jednoduché. Hosté si připravili velice pěkné kombinace, které nejčastěji tvořili ve středu zálohy, která pak rozdávala balony mezi obránce a jejich ofenzivní hráči byli jako na střelnici. Po úvodních šancích, které si hosté připravili, poprvé udeřili během 3 minut hned dvakrát. Po nedůrazu v našem vápně se dostali ke gólové střele a vzápětí lehkým šouráčkem k pravé tyčce upravili stav zápasu 0:2. O minutu později utekl nejlepší kanonýr žáků Kuba celé jejich obraně a přesnou střelou k tyči snížil na 1:2. Stále se ale hrálo na jednu branku a po několika dalších šancích, které skončili nad naší bránou, přišel další trest v podobě 3. branky. To už trenér Erky věděl, že pokud to takhle půjde dál, tak dostaneme veliký výprask. Udělal v záloze pár změn, aby hosté neměli tak snadnou cestu přes naši střední zálohu, proto stáhl Kuby do středu zálohy, aby vypomohl přerušovat útoky. To se dařilo až do 33. minuty, kdy hosté vsítili další gól a tím stanovili poločasové skóre na 1:4. Do druhé půle byl úkol jasný. Udělat něco s výsledkem aby nevypadal tak hrozivě a ukázat, že se jen tak lehce nevzdáme a pro naše oddané fanoušky uděláme vše, abychom jsme se jim odvděčili za přízeň. Ale úvod druhé půle byl velice ospalý, kdy během prvních pár minut dalo Znojmo 2 rychlé góly a rázem bylo skóre 1:6. Hosté prostřídali a nechali zahrát i ty o něco menší, co měli ve svém týmu, a hra se začala vyrovnávat. Po několika minutách, kdy už v útoku byl David, jenž utekl celé obraně a tváří v tvář se nemýlil a snížil na 2:6. Jednu z pěkných akcí co jsme si vytvořili, kdy znovu David trefil po samostatném úniku tyčku, hosté vrátili do hry opět starší kluky a převzali iniciativu a vstřelili další gól. 2:7 Zápas už se pouze dohrával. V předposlední minutě ještě dokázal skórovat Kuba Štolpa, který vstřelil svůj 25. gól sezóny a upravil na konečných 3:7.

Tento zápas nám ukázal, jaké to je hrát proti starším žákům a utvrdil nás v tom, že bez starších kluků, co máme v týmu, se proti takovým týmům hraje velice těžko a všude máme ještě velké rezervy, které musíme co nejdříve dopilovat. V příští kole zavítáme v sobotu od 14:00 na půdu 4. celku Hrušovan, s kterým očekáváme velice vyrovnané utkání v souboji o 3. příčku.