Sestava:                                                                 Růžička Marek

Střídání: Sklenský Vojtěch za Horáčka, Sobotka Tomáš za Sobotky P.,

Wagner Lukáš za Lepšíka, Smejkal Daniel za Erkola.

Lavička: Šrůtka Jakub, Halámek Libor, Bubeník René.

Branky: 1. min David Erkol 1-0, 5. min Jan Lepšík 2-0, 12. min David Erkol 3-0,

26. min Jan Gallus 4-0, 30. min Tomáš Sikmund 5-0, 35. min Jan Gallus 6-0,

45.+1. min David Erkol 7-0, 49. min Tomáš Sikmund 8-0, 56. min Jan Gallus 9-0,

59. min Tomáš Sikmund 10-0, 62. min Tomáš Sikmund 11-0, 73. min Mahdal 11-1,

83. min Daniel Reksa 12-1, 85. min Tomáš Sikmund 13-1, 89.min Vojtěch Sklenský 14-1.

Komentář: V posledním domácím utkání podzimu jsme přivítali tým Hevlína. Běžela 30. sekunda a skóre se již měnilo, prosadil se David Erkol křížnou střelou. Skvělý úvod pro naše barvy potvrdil v 5. minutě druhou brankou Jan Lepšík střelou z bezprostřední blízkosti. Nadále se hrálo na jednu branku, třetí branka padla po rohovém kopu Davida Erkola, který si srazil hostující obránce smolně do vlastní sítě. Na hostující branku se valil jeden útok za druhým, ale na chvíli se dostavila naše slabost, to jest proměňování šancí. Na další branku se čekalo do 26. minuty, kdy se prosadil domácí kapitán Jan Gallus. Ve 30. minutě se konečně z několikáté šance trefil i domácí kanonýr Tomáš Sikmund. Do poločasu se ještě jednou prosadil Jan Gallus a v nastaveném čase 1. půle zkompletoval hattrick David Erkol a stanovil tak skóre poločasu na 7-0. Hosté měli za celý poločas jedinou šanci, ale samostatný únik Mahdala skončil střelou těsně vedle branky stráženou nudícím se Růžičkou. Nástup do 2. půle nám opět vyšel, když se podruhé v utkání střelecky prosadil Tomáš Sikmund. Další hattrick domácích hráčů zkompletoval v 59. minutě Jan Gallus. A aby těch hattricků nebylo málo, za 3 minuty jej napodobil i Tomáš Sikmund, který se za další 3 minuty trefil i počtvrté. Nakonec se i hosté dočkali branky, když svůj 2. samostatný únik v zápase proměnil Mahdal. V závěrečné desetiminutovce jsme vstřelili ještě 3 branky. Nejprve se tvrdou ranou z přímáku trefil Daniel Reksa, za dvě minuty přidal svou 5. brankou v utkání Tomáš Sikmund. Konečnou podobu skóre stanovil v předposlední minutě Vojtěch Sklenský. Naši kluci si v utkání slušně zastříleli a spravili si tak chuť po dvou porážkách.