Sestava:                                                                   Vavroušek Tomáš

Čech Pavel       Stadler David       Hrubý František      Sobotka Jiří

Elederová Kateřina       Fiala Jan       Obrlík Michal        Kylián Jan

Štolpa Jakub                      Sviták Jan

Střídající hokejově: Pečer Marek Jan, Sobotková Nela, Hrdlička Jiří, Janíček Adam, Stadler Jiří.

Branky: 2. min Jakub Štolpa 0-1, 3. min David Stadler 0-2, 43. min David Stadler 0-3,

60. min Jakub Štolpa 0-4, 70. min Jan Sviták 0-5.

Komentář: K poslednímu zápasu podzimní části jsme zajížděli do Prosiměřic, z obvyklé sestavy nám scházel z neznámých důvodů (zřejmě opět rybičky) a nemocný Kuba Hrdina. Také head coach si plnil povinnosti v malém fotbálku a utkání tak sledoval pouze přes live komentář na seznamu, který se zadrhl bohužel ještě před výkopem zápasu. Vstup do utkání jsme měli vynikající, již po necelé minutě a půl jsme vedli. Rychlý aut Čecha výborně pokryl před třemi dotírajícími kapitán týmu Jan Fiala, navíc lobem přes stopery poslal do sólového úniku kanonýra Jakuba Štolpy, jenž podél vybíhajícího golmana domácích uklidil míč do sítě. Za necelou minutu už letěly naše ruce nahoru znovu. David Stadler vypíchl na půlce míč váhajícím domácím hráčům, narazil si s Kubem a už se řítil na domácího góloše znovu úplně sám. I když se mu střela příliš nepovedla, našla si mezi nohami brankáře cestu do sítě. Po 2 minutách a 15 vteřinách tak svítil na ukazateli skóre stav 0-2. Po raketovém úvodu přišlo uspokojení, domácí se postupně dostávali do hry a vytvořili si i mírnou územní převahu. My jsme spoléhali na rychlost Kuby, který si s domácí obranou vysloveně pohrával. Při další jeho gólovce ho vychytal domácí brankář, dle rozhodčího je ještě malý, aby věděl, že rukou může pouze v pokutovém území, šanci pěkně lapil, ale 5 metrů za velkým vápnem. No nic snad se na to nebude vymlouvat ještě ve dvaceti. Za pár minut se řítil Kuba opět sám na brankáře, ale přišla záchranná brzda stopera, div mu neroztrhal dres. Sudí tentokrát ukázal alespoň žlutou kartu. Pravidla by měly platit dle mého soudu bez rozdílu věku. Ke konci poločasu domácí trestuhodně zahodili dvě tutovky, první zázračně vychytal Tom Vavroušek, ve druhé domácí hráč netrefil poloprázdnou branku. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a zejména přesné pasy Fialy a zakončení rychlíku Štolpy neustále hrozili domácí obraně. Třikrát však Kuba sám před brankářem nepotvrdil pověst kanonýra. Uklidňující třetí branka padla po rohovém kopu, kdy Kuba posadil míč přesně na hlavu Davida Stadlera, který se z pěti metrů nemýlil. Když se Kuba nedokázal prosadit sám, připravil tutovku pro Hojiče, který se ale teprve zastřeloval a jeho projektil jen těsně minul pravou tyč. Nakonec se Jakub Štolpa dočkal své sté branky v mistrácích, když v 60. minutě přeloboval z hranice velkého vápna vybíhajícího brankáře.(Překonal tak svého otce, který taky kdysi střílel branky za rakšické žáky, asi před pětaosmdesáti kily a 25 lety). Dvě pěkné šance nevyužil kapitán týmu, když nejprve z malého vápna vyprášil rukavice domácího góloše a po chvíli jeho bomba zpoza velkého vápna jen olízla břevno domácí svatyně. Konečnou podobu skóre stanovil v posledních vteřinách utkání malý střelec Jan Hojič Sviták, jenž po nechtěné přihrávce od Davida vymetl pravou šibenici, a ještě si u toho stihl postěžovat, jak mu střela vůbec nesedla. Jen víc takových "nepovedených střel" Honzo. Domácí rozehráli a sudí vzápětí zápas ukončil. Většina kluků se po zápase rozhodla podpořit svého kouče a se vzkazem, to si vypiješ (myšleno nejspíš jakože nepřijel na jejich zápas) přišli fandit v domácí bitvě s Práčemi. Po podzimu nám patří druhá příčka v tabulce a uvidíme, co vymyslí OFS pro jarní část sezony.