Sestava:                                                                         Vavroušek Tomáš

Grzondziel Radek         Čech Pavel        Stadler David        Sobotka Jiří

Hrdlička Jiří                      Hrubý Jan                Obrlík Michal

Sviták Jan                    Štolpa Jakub              Hora Tobiáš

Střídající hokejově: Janíček Adam, Stadler Jiří

Branky: 15. min Jan Hrubý 0-1, 20. min Mlčoch 1-1, 40. min Hájek 2-1, 46. min David Stadler 2-2,

53. min David Stadler 2-3, 57. min David Stadler 2-4, 59. min Lapešová 3-4, 70. min Mlčoch 4-4.

Komentář bude jen zprostředkovaný, protože mluvka pardon mluvčí a trenér týmu nebyl přítomen:

K prvnímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli do Horních Kounic, které po roce znovu přihlásili své žáky do soutěže. Ještě před odjezdem jsme počítali ztráty v týmu. Vedle již zmíněného trenéra, který hrál soutěž v malém fotbálku, nám chyběli: kapitán týmu Jan Fiala, jehož zranění kotníku si vyžádá minimálně 14 dní léčení, dále chyběl neúnavný maratónec Franta, který si odjel užít posledních paprsků slunce u móře, a také nadějný čutálista Marek se na zápase neobjevil, snad naposled chyběl Kuba Bedýnka a takový Bobo se ještě neukázal ani na tréninku. Nyní již k zápasu. V netradiční sestavě jsme se snažili hrát svůj útočný fotbal, ale mnoho šancí jsme neproměnili, v čemž vynikal zejména trápící se kanonýr Kuba, jehož střely vždy těsně minuly zařízení. Za celý poločas se tak míč zatřepetal v domácí síti jen v 15. minutě po střele Jana Hrubého. Domácí však po 5 minutách skóre srovnali. V úvodu druhé půle se dokonce dostali do vedení. To už se stále více dopředu tlačil David Stadler a hattrickem za 11 minut otočil skóre na naši stranu. Jenže hned vzápětí domácí snížili a v úplném závěru se po skrumáži v našem vápně míč dokutálel za brankovou čáru počtvrté. Remíza je úspěchem domácího týmu, pro nás jsou to zbytečně ztracené dva body. Závěrem pár slov: fotbal je hra kolektivní, a pokud si to několik chlapců neuvědomí, může se stát, že po tom zeleném pažitu budou běhat sami, což jim patřičně vysvětlili přímo na tom zeleném pažitu trenéři. Chlapci vzpomeňte na časy, kdy jste sami začínali a byli rádi za každý dotek s tím kulatým nesmyslem.