Sestava:                                                                           Vavroušek Tomáš

Čech Pavel    Stadler David    Hrubý František    Sobotka Jiří

Hrdlička Jiří     Fiala Jan     Hrubý Jan     Grzondziel Radek

Štolpa Jakub            Obrlík Michal

Hokejově střídali: Pečer Marek Jan, Stadler Jiří, Hora Tobiáš.

Branky: 13. min Michal Obrlík 1-0, 32. min David Stadler 2-0, 35. min Jakub Štolpa 3-0,

38. min František Hrubý 4-0, 59. min Jakub Štolpa 5-0, 67. min David Stadler 6-0.

Komentář:

Na začátku nové sezony jsme hostili Jezeřany-Maršovice. S tímto soupeřem jsme naposledy padli, takže o motivaci bylo postaráno. Jen Radek si po maratonu v rybolovu zapomněl nastavit budík a spal ještě na začátku zápasu. Na lavičce jsme ale naštěstí měli připravené dravé mládí nastupující generace v čele s předsedovým synem Tobim(první zápas kariéry), jenž se díky svému charisma ihned stal miláčkem domácího publika. Ve velmi parném odpoledni jsme na nic nečekali a do soupeře začali bušit hned od úvodního hvizdu. Náš útočný prapor jako obvykle táhl především Kuba, který těžil z pěkných nahrávek nově složené středové záložní formace Honza+Honza. Jako první však jezeřanskou brankářku překonal Michal, který potvrdil, že když už se dostane do pokutového území, má pravačku hodně jedovatou. Míša převzal balon od svého kapitána Honzy F., před vápnem si dovolil kličku doprava a nechytatelně zavěsil 1:0. I nadále se hrálo na jednu bránu, hýřili jsme aktivitou, šance přicházely, jen ne a ne rozvlnit síť. V závěru poločasu se dopředu vytáhl David, ve 32. minutě se po hezké spolupráci s Honzou H. ocitl sám před gólmankou, po zemi podél ní jednoduše zacílil a konečně tak zvýšil na 2:0. Před odchodem do šaten se ještě zaskvěl Franta, který nejprve perfektně obral o míč o hlavu většího protivníka, a pak navíc ve vápně nádherně našel neobsazeného Kubu, jenž střelou po zemi na zadní tyč skóroval 3:0. Třetí branka nám do dalšího průběhu zápasu dodala klid, naše defenzíva tentokrát navíc vypadala neprostupně. Kromě dobře hrajícího a točícího se stoperského tria musím pochválit neúnavného Pavla. Vyšším protivníkům nic nedaroval na druhé straně ani Jirka a Tom si při své premiéře mezi tyčemi kráčel rovnou pro čisté konto.

Jak první půle skončila, tak ta druhá začala. Hned po 3 minutách se po další pěkně kombinaci řítil sám na bránu Franta a střelou na zadní tyč, která znamenala jeho celkově teprve druhý gól v našem dresu, zvyšoval už na 4:0. Zanedlouho jsme ovšem utržili těžkou ránu. Náš kapitán totiž sice skvělým obranným zákrokem zmařil velkou šanci soupeře, ale bohužel si přitom poranil kotník a v utkání už pokračovat nemohl. Doufejme, že Honza bude brzy fit. V závěru klání jsme přidali ještě 2 góly. Nejprve klasicky po pravé straně utekl Kuba a vystřelil pěkně k zadní tyči 5:0 a nakonec svou druhou branku v utkání přidal i David 6:0.