Sestava:                                                                        Záviška Ondřej

Sobotka Karel     Stadler David    Hrubý František    Grzondziel Radek

Bednář Jakub     Fiala Jan    Sobotka Lukáš     Hrdlička Jiří

Sviták Jan                  Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Stadler Jiří

Branky: 27. min Šob Radek 1-0, 35.+1. min Jakub Štolpa 1-1, 36. min Šob Radek 2-1,

51. min Jakub Štolpa 2-2, 69. min David Stadler 2-3

Komentář: K poslednímu ze série venkovních zápasů jsme zajížděli do Božic, kde jsme změřili síly s místními plejery. Vinou nemocí a nevím, čeho ještě jsme odjížděli pouze ve 12 hráčích. Proto jsme museli se sestavou hodně improvizovat. Přesto v jaké sestavě jsme nastoupili, vytvořili jsme si od začátku územní převahu a také jsme si vytvořili dostatek šancí, ale koncovka je stále velká slabina. Zejména Kuba se představil jako palič šancí. Domácí se snažili hodně individuálně a hlavně tah na branku Šoba byl obdivuhodný. Poté co jsme zahodili několik šancí, nás domácí po zásluze potrestali. Byl to právě Šob, který využil naší chyby po rohovém kopu, a v rychlosti s míčem u nohy přesprintoval celé hřiště a podél vybíhajícího Ondry šajtlí svůj únik zakončil přesně k levé tyči. Za naší snahu o vyrovnání jsme byli odměněni v nastavení 1. půle. Do další šance se dostal z levé strany Kuba, jeho nepříliš povedená střela k překvapení všech skončila po hrubce domácího brankáře až v síti. Nástup do druhé půle jsme zaspali. Šob prošel jednoduše až do koncovky a na jeho křížnou střelu byl Ondra krátký. Znovu jsme tedy museli dotahovat. Dokázali jsme si vytvořit další řadu šancí, ale branka jakoby byla zakletá. Šance pálili Kuba, Honza a Lukáš. Neujaly se ani střely z přímáků, které trestuhodně míjely tři tyče domácí svatyně. K vyrovnání nám tak musel znovu pomoci domácí brankář, který nedokázal chytit střelu Kuby z hranice velkého vápna. Na to abychom strhli vedení na svou stranu, jsme měli ještě dostatek času. A také řadu šancí. Pod rozhodující brankou zápasu byl opět podepsán domácí brankář, jenž zřejmě neměl svůj den. Do míče se opřel zhruba z 25 metrů David Stadler, konečně trefil branku, a jeho střela propadla brankáři mezi rukama. Do konce už chyběli pouze 2 minuty, domácí už neměli na odpověď ani fyzické ani psychické síly. Výhru jsme si zasloužili a poděkování za bojovnost patří všem našim hráčům, kteří nastoupili.