Sestava:                                                                    Kocanda Jan

Fiala Jan   Štolpa Martin   Horák Michal   Rumian David

Štolpa Jakub                        Šedrla Matěj

Střídající: Fialová Pavlína, Stadler David, Horák Jiří, Elederová Kateřina, Obrlík Michal.

Branky: 6. min Jakub Štolpa 1-0, 8. min Martin Štolpa 2-0,

27. min Jakub Štolpa 3-0, 31. min vlastní 4-0,

33. min Michal Horák 5-0, 41. min Matěj Šedrla 6-0,

46. min Tomáš Sobotka 6-0, 53. min Dubský 7-1,

59. min Jan Fiala 8-1, 66. min Jiří Horák 9-1,

67. min Martin Štolpa 10-1.

Komentář: V dalším kole jsme přivítali tým Loděnic, kterému jsme v 1. zápase nadělili 17. branek. Tentokrát hosté nastoupili v plném počtu hráčů, ale od začátku tahali za kratší konec. Vedoucí branku našeho týmu vstřelil Jakub Štolpa, když byl u přihrávky od svého bratra rychleji než brankář hostů a špičkou posunul míč do sítě. Za dvě minuty to bylo již o 2 branky. To si na hranici velkého vápna třikrát rychle vyměnili míč bratři Štolpovi a tentokrát zakončoval Martin Štolpa. Potom jsme dlouhé minuty dobývali hostující branku, ale řadu šancí jsme nedokázali proměnit. Skóre se měnilo až ve 27. minutě, když po pravém křídle unikl Michal Horák, přesnou přihrávkou našel Jakuba Štolpy a ten rozvlnil síť potřetí. Za chvíli si hosté vstřelili vlastní branku, když se snažili ukopnout míč M. Horákovi a trefili přesně levou šibenici. Ještě do poločasu se trefil i Michal Horák, když využil přihrávku od M. Štolpy. Ve druhé půlce se nejprve prosadil z blízka Matěj Šedrla, pět minut po něm si na roh M. Štolpy naskočil Tomáš Sobotka a tvrdou hlavičkou zvýšil na 7-0. Pak se dokázali prosadit i hosté, když se přesně k pravé tyči trefil Dubský. V 59. minutě se dočkal své první branky této sezony Jan Fiala, když placírkou z malého vápna uklidil míč do sítě po dalším rohu. V 66. minutě se dočkal branky i střídající Jiří Horák, když se jeho nepříliš povedená střela proplížila mezi nohama brankáře až za brankovou čáru. Hned v následující minutě uzavřel skóre Martin Štolpa, jehož nepochopitelná rána z 5 metrů málem urazila brankáři ruce. Slovo na závěr: sice jsme nastříleli deset branek, ale mnoho dalších šancí zůstalo nevyužitých.