Sestava:                                                             Ondřej Záviška

Robert Tunka        David Stadler        Jakub Štolpa       Jiří Sobotka

Michal Obrlík                       Jan Sviták

Střídání hokejově: Jiří Stadler, Jakub Bednář, Jiří Hrdlička.

Branky: 20. min 1-0, 25. min 2-0, 30. min 3-0, 50. min 4-0,

58. min Jan Fiala 4-1, 64. min Jakub Štolpa 4-2.

Komentář trenéra Machotky: K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu jsme vyjeli do Práčí. Oba celky zápas začaly se zabezpečnou obranou a úvodní dvacetiminutovka se odehrávala bez šancí mezi oběma vápny. Domácí si poté uvědomili, že v první půli s nimi hraje silný vítr, čehož před přestávkou dokázali dokonale využít. Nejprve se ujala pěkná střela z 20 metrů 1:0. Poté k překvapení všech dopadl přesně pod Ondrovo břevno vysoký odkop práčského stopera 2:0. V závěru poločasu domácí zvýšili na 3:0 z přímého kopu z 25 metrů. Střele znovu hodně pomohl vítr, ale tady Ondra čisté svědomí rozhodně nemá. Do druhé půle jsme udělali několik ofenzivních změn. Dopředu se postupně vytáhli oba střední obránci. Naše šance však končily buď u vytáhlého domácího stopera, nebo u výborně chytajícího zkušeného brankáře. A když už se Kubovi podařilo snížit, zafungoval domácím offside systém na pomezí. Na 4:0 Práče zvyšovali do prázdné brány, po špatné komunikaci mezi Karlem a Ondrou. K obratu se ještě snažil zavelet náš kapitán Honza Fiala, který po skvělé individuální akci, kdy si doslova pohrál s domácí obranou, snížil na 4:1. Poté dal na 4:2 pěkný gól Kuba Štolpa po spolupráci s Honzikem Svitákem (ano kluci, i pěkná nahrávka se cení). Víc už jsme s výsledkem udělat nestihli, a byť jsme práčským byli po většinu zápasu vyrovnaným soupeřem, všechny body bral tentokrát soupeř.