Sestava:                                                                        Záviška Ondřej

Stadler Jiří      půjčený oslavanský       Stadler David      Pečer Marek Jan

půjčený oslavanský                         Sviták Jan

Střídání: nebylo ani na základní jedenáctku natož na střídání.

Branky: 12. min David Stadler 1-0, 28. min 1-1, 35. min 1-2, 44. min 1-3,

50. min 1-4, 65. min 1-5

Komentář: Po dlouhé zimní pauze zahájili naši žáci přípravný zápas na jarní část sezony. V neděli dopoledne dala, ale většina chlapců přednost hrkání před fotbalem. Když k tomu ještě onemocněl chlapskou nemocí rýmečkou a kašílkem Štolpa, výsledek byl jasný. Ještě že hostů přijelo 15 a ochotně nám dva pacholíčky zapůjčili. Od úvodu se hrálo jen kolem našeho vápna. Zuby nechty jsme se bránili a čekali, jestli se podaří Davidovi utéct obráncům. Hosté nás mačkali jak citrón, ale branky jsme se dočkali my. David Stadler využil přihrávky jednoho z oslavanských v našem dresu a skákavou střelou levou nohou míč o pravou tyč dopravil míč na místo určení. Dlouho jsme odolávali díky obětavosti obrany a spolehlivému výkonu Ondry v naší brance. Až před půlkou se hosté konečně prosadili, podobnou nemastnou neslanou skákavou střelou, která také o tyč doskotačila do naší branky. V poslední minutě pak přidali střelou z hranice vápna vedoucí branku. Druhá půle již pak patřila pouze hostům. David se totiž utahal v půlce první a druhou již jen odchodil. Na hrotu našeho útoku tak motal soupeřovi obránce Hojič, který se probudil až na druhý poločas. Hosté z mnoha šancí využili jen 3 a tak konečné skóre 1-5 je pro nás ještě hodně milosrdné. Premiéru na lavičce si odbyl nový kouč Pavel Machotka a po telefonu vše z práce sledoval jeho kolega Martin Sviták. No nic chlapci, třeba se vás na další zápas sejde o něco více.