Sestava:                                                                             Halámek Libor

Janíček Vlastimil    Reksa Daniel    Krotký Petr   Hájek Vojtěch

Wagner Lukáš    Chvátal David    Horáček David    Erkol David

Gallus Jan                       Sikmund Tomáš

Střídání: Sklenský Vojtěch za Wagnera, Růžička Marek za Erkola, Šrůtka Jakub za Hájka.

Branky: 26. min Tomáš Sikmund 1-0, 50. min David Erkol (PK) 2-0, 52. min Urban 2-1,

74. min Tomáš Sikmund (PK) 3-1, 79. min Urban 3-2, 84. min Urban 3-3.

Komentář: Netradičně v neděli dopoledne nastoupili naši dorostenci po hodové zábavě k utkání 8. kola. Úvod zápasu byl ve znamení nepřesností z obou stran. Postupem času si domácí vytvořili územní převahu, ale branka stále nepřicházela. Nejblíže byl po pěkném průniku David Horáček, jehož střela skončila na levé tyči hostující branky. Vedoucí branky jsme se do poločasu přece jen dočkali. Po levém křídle prošel Tomáš Sikmund, jehož střelu pro nás šťastně tečoval hostující obránce a ta zapadla přesně k levé tyči. Ve druhé půlce se nejprve prosadil z pokutového kopu David Erkol. Jenže hned vzápětí daroval penaltu velice nepřesný rozhodčí i hostům a bylo to jen o gól. V 74. minutě kopali naši kluci druhou penaltu a z té zvýšil Tomáš Sikmund opět na dvoubrankový rozdíl. Jenže závěrečná desetiminutovka patřila hostům. O konečnou remízu se zasloužil dvěma brankami hostující Urban, když hlavně ta vyrovnávací v 84. minutě padla po hrubé chybě obrany i brankáře.