4. kolo OS žáci              FC Rakšice - Olbramovice

Sestava:                                    Záviška Ondřej

Sviták Jan     Štolpa Jakub     Sobotka Jiří

Střídající hokejově: Bednář Jakub, Sobotka Karel, Hrdlička Jiří,

Grzondziel Radek, Stadler Jiří.

Branky: 5. min Jan Sviták 1-0, 11. min David Stadler 2-0,

22. min Jan Sviták 3-0, 34. min David Stadler 4-0,

46. min Jan Fiala 5-0, 48. min Jan Fiala 6-0,

51. min Jakub Štolpa 7-0, 53. min Karel Dvořák 8-0,

59. min Jakub Štolpa 9-0, 62. min Jan Sviták 10-0,

67. min Karel Dvořák 11-0, 69. min Pelaj Jiří 11-1.

Komentář: Po střelnici, kterou si v předzápase otevřel A-tým, se dal očekávat další příděl branek v zápase žáků, neboť hosté přijeli jen v 9. Gólové představení začal po samostatné akci nejmenší hráč na hřišti Jan Sviták. Byl to pro něj premiérový gól v našem dresu. V 11. minutě přidal druhou branku David Stadler. Poté přišlo několik zahozených šancí, v čemž vynikal zejména Štolpa. Jak se dávají branky, musel svým spoluhráčům ukázat znovu až Jan Sviták, který využil i svou druhou šanci v zápase. Poslední slovo měl v závěru 1. poločasu David Stadler, který také vstřelil svou druhou branku. Ve 2. půlce jsme stupňovali svůj tlak, ale na další branku se čekalo 11 minut, když se z dálky mezi nohy brankáře trefil Jan Fiala. Za dvě minuty se Jan Fiala trefil znovu, tentokrát už pěknou střelou pod břevno. Za 3 minuty se také konečně trefil Jakub Štolpa z trestného kopu, a za další 2 minuty se poprvé v našem dresu ve svém 1. zápase trefil Karel Dvořák, když proměnil samostatný unik. V 59. minutě se také podruhé v zápase trefil Jakub Štolpa. V 62. minutě pak přišel významný okamžik. Po další samostatné akci zakončené pěknou střelou Jan Sviták docílil hattricku v den svých 9. narozenin a sklidil velký aplaus. Upravil tak skóre na 10-0. Poté se ještě po rohovém kopu důrazem v malém vápně prosadil Karel Dvořák, i pro něj to byla druhá branka v zápase. V předposlední minutě se dostali ke slovu také hosté a Pelaj pěknou střelou připravil Zavišky o premiérové čisté konto.