3. kolo OS žáci                 FC Rakšice - Jezeřany

Sestava:                                      Záviška Ondřej

Sobotka Jiří   Stadler David    Štolpa Jakub     Obrlík Michal

Grzondziel Radek             Bednář Jakub

Střídající hokejově: Stadler Jiří

Branky: 7. min David Stadler 1-0, 15. min Lang 1-1, 19. min Novotný 1-2,

40. min David Stadler 2-2, 42. min Jiří Stadler 3-2,

50. min Jakub Štolpa 4-2, 52. min Michal Obrlík 5-2,

56. min David Stadler 6-2, 64. min Jan Fiala 7-2,

67. min Ondřej Záviška (PK) 8-2, 70. min David Stadler 9-2.

Komentář: Po rozmarech počasí v minulém kole jsme nastoupili k utkání 3. kola opět na domácí půdě. Naším soupeřem byl tým Jezeřan. Při nástupu na hřiště byl vidět velký velikostní rozdíl mezi naším celkem a vysokými soupeři. Snad proto působili naši hráči zakřiknutým dojmem a hosté je přišpendlili před naše vápno. Zdálo se, že vedoucí branka hostů visí na vlásku. Úder však přišel na opačné straně. Po sérii rychlých narážeček Mezi Davidem Stadlerem a Štolpou se prvně jmenovaný řítil na brankářku hostů, které nedal sebemenší šanci k zákroku. Hosté přesto nadále vytrvale útočili a mezi 15. a 20. minutou 2 x udeřili. Nejprve vyrovnával po sólu mezi našimi obránci Lang, stejný hráč připravil pro Novotného druhou branku. Do půle se přes řadu šancí skóre již nezměnilo, Záviška v naší brance znovu odváděl skvělou práci. Do druhé půle nastoupili naši hráči jako politi živou vodou. Přestali mít strach, přitvrdili v osobních soubojích a ve 40. minutě šťastně vyrovnal David Stadler, když z úhlu překvapil brankářku hostů. Za 2 minuty už jsme vedli. Po levém křídle utekl Jiří Stadler a také on se v koncovce nemýlil. V 50. minutě už jsme vedli o 2 branky, když po pravém křídle utekl D. Stadler, přesným centrem našel v malém vápně Jakuba Štolpy a ten se hlavou nemýlil. Za další dvě minuty to bylo již 5-2. Střelu Štolpy brankářka neudržela a pro Michala Obrlíka již nebyl problém dopravit míč do sítě. Po dalších 4 minutách se situace opakovala, tentokrát dorážel míč do sítě David Stadler a dočkal se tak 1. hattricku v kariéře. Další chybu hostující brankářky potrestal šťastnou brankou z velké vzdálenosti stoper Jan Fiala. V 67. minutě pak sudí konečně odpískal penaltu po faulu na pronikajícího Čecha. K míči se hrnul z branky Ondřej Záviška. Ten se s míčem nepáral a umístil ho nekompromisní ranou pod břevno. V poslední minutě pak vstřelil závěrečnou branku utkání znovu David Stadler a mohl tak odjet radostně slavit dobelické hody. Za výborný druhý poločas si naši hráči vítězství právem zasloužili a připsali si do tabulky další 3 body.