Sestava:                                                          Sikmund Tomáš

Janíček Vlastimil    Reksa Daniel     Krotký Petr    Hájek Vojtěch

Šrůtka Jakub    Chvátal David    Horáček David   Sklenský Vojtěch

Gallus Jan                        Erkol David

Střídání: 46. min Halámek Libor (do branky, Sikmund do pole) za Sklenského,

60. min Wagner Lukáš za Šrůtky, 86. min Smejkal Daniel za Erkola.

Branky: 28. min Petr Krotký 1-0, 34. min David Erkol 2-0, 36. min Příhoda 2-1,

37. min Jan Gallus 3-1, 45. min Kacký 3-2, 48. min David Chvátal 4-2,

52. min Kacký 4-3, 58. min Tomáš Sikmund 5-3, 78. min Kacký 5-4

Komentář: V dalším kole jsme přivítali v přímém souboji o 3. příčku celek Hostěradic. Úvod utkání byl vyrovnaný, akce se střídali na obou stranách a nic nenasvědčovalo následující gólové přestřelce. Branky začali padat až po necelé půlhodině a do půle jich padlo 5. Skóre otevřel po netradičně zahraném rohovém kopu Petr Krotký skrytou střelou. Za 6. minut rozvlnil síť podruhé David Erkol, když zakončil samostatný únik. Jenže v následující minutě nevyšla ofsajdová past domácím a Příhoda se sám před brankářem nemýlil. V následující minutě už to bylo znovu o 2 branky. Středem obrany se protáhl Jan Gallus a nedal brankáři hostu sebemenší šanci. Hosté nesložili zbraně a v poslední minutě první půle znovu snížili, když Kacký využil chyby Hájka a tvrdou ranou prostřelil i brankáře. Úvod druhé půle patřil znovu domácím. Po levém křídle se prodral do koncovky David Chvátal a křížnou střelou zvýšil na rozdíl dvou branek. Po pěti minutách to bylo znovu jen o jednu.  Po průniku po pravém křídle se prosadil znovu Kacký. Za dalších 6 minut odpověděl brankou Tomáš Sikmund, když mu nachystal míč na malé vápno svým průnikem po pravém křídle Gallus. Touto brankou skončila divoká přestřelka z konce 1. a začátku 2. poločasu. Na další branku jsme čekali 20 minut. Na dramatickou koncovku zadělal svou třetí brankou v utkání kapitán hostů Kacký. Naštěstí pro nás své další 2 šance nevyužil a tak jsme se mohli po závěrečném hvizdu sudího radovat ze zisků 3 bodů.