Dohrávka 8. kola žáci                                   Horní Kounice - FC Rakšice

7 - 1  ( 3 - 1 )

Sestava:                                                                     Bureš Jakub

Fiala Jan       Krotký Matěj      Hrbáč Lukáš      Hrubý František

Rumian David       Štolpa Martin       Šedrla Petr       Stadler David

Štolpa Jakub                Horák Michal

Střídání: 18. min Čech Pavel za Hrbáče, 40. min Záviška Ondřej za Horáka,

67. min Stadler Jiří za Rumiana

Branky: 9. min Procházka1-0, 17. min Procházka 2-0, 35. min David Stadler 2-1, 35.+1. Beneš 3-1,

49. min Hajek Jak. 4-1, 55. min Procházka 5-1, 59. min Grác 6-1, 67. min Procházka 7-1.

Komentář: Nemám slov! Nebo přec jen pár slov. V 1. půlce jsme byli lepším celkem, ale z mnoha šancí jsme dokázali dát jedinou v poslední minutě. To už jsme ale prohrávali o 2 branky, když Procházka 2x utekl a využil strašidelných chyb naší obrany. Na přestávku jsme však odcházeli opět s mankem 2 branek, což byl asi zlomový moment zápasu. Druhá půle byla z naší strany katastrofální, hůř jsme snad letos ani nehráli. Domácí v klidu kontrolovali vývoj zápasu a postupně navyšovali skóre až na hrozivých 7-1. Nám chybělo úplně vše, v chůzi dokáží hrát a vyhrát jen staří páni, žáci rozhodně ne!!!!