Sestava:                                          Kocanda Jan

Štolpa Jakub                            Horák Jiří

Střídající hokejově: Krotký Matěj, Šedrla Petr, Fialová Pavlína, Sobotka Jiří,

Obrlík Michal, Stadler David, Elederová Kateřina.

Branky: 22. min Jiří Horák 1-0, 28. min David Rumian 2-0,

43. min Tomáš Sobotka 3-0, 58. min Ondráček J. 3-1,

59. min Michal Horák 4-1, 60. min Pavlína Fialová 5-1.

Komentář: V dalším domácím utkání jsme navázali na nepřesvědčivý výkon z předešlého domácího klání. Hráli jsme bez pohybu a nabízení se. Vítr v obraně hostů dělali pouze Jakub Štolpa s Jiřím Kocandou, ke kterým se občas někdo přidal. Právě po průniku po pravé straně a následném centru padla i naše vedoucí branka. Na konci akce byl Jiří Horák, který se štěstím na dvakrát dopravil míč do sítě. Do poločasu jsme se prosadili ještě jednou. Znovu centr z pravé strany uklidil ze své oblíbené pozice na zadní tyči David Rumian nekompromisní střelou. Hosté se spoléhali jen na kontry, ale naštěstí byli v koncovce neškodní. Ve druhé půlce jsme přeci jen zlepšili trošičku pohyb a začali si vytvářet šance. Další změnu skóre měl na svědomí Tomáš Sobotka, který se prosadil pěknou hlavičkou po rohovém kopu. Branka nás natolik uklidnila, že jsme zase přestali běhat. Ani několik šancí soupeře nás neprobudilo a tak přišel zákonitý trest. Svou šanci tentokrát již dokázal v 58. minutě využít Ondráček a snížil na 3-1. To nás už probudilo. Hned z rozehrávky se vřítili do šestnáctky hostů pěknou kombinací M. Horák, J. Štolpa, J. Horák a na konci byl opět Michal Horák, který se sám před brankářem nemýlil. Od branky hostů uplynulo snad 15. vteřin. Po minutě se skóre opět měnilo. J. Horáka ještě dokázala obrana zablokovat, ale míč odehráli jen přímo před dobíhající Pavlínu Fialovou, která svou šancí nepohrdla a vstřelila tak svou první branku sezony. Po této brance hosté rezignovali na útočení a my jsme byli několikrát blízko vstřelení další branky, ale skóre se již nezměnilo. V závěru se dostala na trávník celá naše lavička.