11. kolo žáci OS B                                             Oleksovice - FC Rakšice

0 - 6  ( 0 - 4 )

Sestava:                                                             Bureš Jakub (36. min Rumian David)

Rumian David                   Krotký Matěj                   Fiala Jan

Záviška Ondřej      Štolpa Martin       Šedrla Petr       Hrubý František

Štolpa Jakub                     Stadler David             Horák Michal

Střídající hokejově: Čech Pavel, Hrbáč Lukáš, Bednář Jakub, Grásgruber David

Branky: 20. min Michal Horák 0-1, 27. min Michal Horák 0-2, 28. min Jakub Štolpa 0-3,

30. min Michal Horák 0-4, 58. min Michal Horák 0-5, 62. min Michal Horák 0-6.

Komentář: Za nepřestávajícího deště jsme zavítali v dalším utkání na půdu Dynama Oleksovice. Od úvodních minut jsme se chopili taktovky utkání a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří překonat nejen obranu, ale i brankáře snaživě bránících domácích. Dlouho jsme usilovně zahazovali šance a také kombinace na mokrém terénu vázla. Branky jsme se dočkali až ve 20. minutě, když Hrubý ideálně vysunul mezi obránci kolmou přihrávkou Michala Horáka a ten uklidil míč podél vybíhajícího brankáře do sítě. Sprška 3 slepených gólů mezi 27. a 30. minutou definitivně rozhodla o vítězi utkání. Nejprve se znovu prosadil Michal Horák, když tentokrát nadvakrát překonal domácího brankáře v samostatném úniku. Za minutu dostál přihrávku za obranu od Čecha Jakub Štolpa a se štěstím prostřelil domácího golmana. A konečně ve 30. minutě dokončil hattrick po nezištné přihrávce od Hrbáče Michal Horák ranou z 8 metrů. Do půle jsme ještě několik příležitostí zahodili. Domácí se k ohrožení naší branky za poločas nedostali. 2. půle byla té 1. podobná jako vejce vejci. Hrálo se převážně před anebo v pokutovém území domácích.Také zahazování šancí bylo obdobné, vynikal v něm především Hrbáč, který během 10 minut spálil hned 4. Čas se pomalu sunul ke konci, když už se na zahazování šancí nemohl dívat Michal Horák, přestal hledat Hrbáče a přidal další 2 branky v rozmezí 4 minut. V úplném závěru ještě mohl posunout skóre M. Štolpa, ale jeho nedůrazné přehození brankáře vykopl z brankové čáry vracející se obránce.