Sestava:                                                              Bureš Jakub

Stadler David       Štolpa Martin       Rumian David      Hrubý František

Štolpa Jakub                    Hrbáč Lukáš

Střídající hokejově: Čech Pavel, Stadler Jiří, Bednář Jakub, Lichý Patrik

Branky: 27. min Davtyan 0-1, 28. min Smutný 0-2, 35.+1. min David Rumian 1-2,

39. min Davtyan 1-3, 49. min Sedláček 1-4, 55. min Smutný 1-5,

57. min Martin Štolpa 2-5, 64. min David Stadler 3-5.

Komentář: Ve druhém přípraváku jsme na domácí půdě přivítali celek Oslavan. Hned v úvodu šel sám na brankáře Jakub Štolpa po přesné přihrávce mezi obránce od svého bratra, brankáře sice obstřelil, ale jeho střela skončila a půl metru vedle levé tyče. Pak již přebrali iniciativu hosté, jejich kombinace byla přesnější a začali si připravovat jednu šanci za druhou. Nás dlouho držel výbornými zákroky Bureš v naší brance, který likvidoval šance jak na běžícím pásu. Pár náznaků příležitostí jsme měli i my, ale hodně jsme kazili finální a předfinální přihrávky. Do vedení šli hosté ve 27. minutě po střele Davtyana, která před Burešem zaplavala. Hned po minutě vedli hosté již o dvě branky. Po chybě na naši pravé straně, prošel hostující útočník do vápna a našel před brankou nepokrytého Smutného a ten cílil přesně na zadní tyč. Závěrečná šance 1. půle patřila nám a bylo z toho snížení na 1-2. Po levém křídle pláchl D. Stadler, tentokrát nezkoušel žádné kličky ani přešlapovačky, ale zvolil centr, který sklepl Lichý přesně k nohám Davida Rumiana, který svou tvrdou střelu umístil přesně k levé tyči. Po přestávce jsme chtěli hrát aktivněji, ale nedařila se nám kombinace. Hosté postupně přebrali opět iniciativu a ve 39. minutě se podruhé v zápase prosadil Davtyan. Za dalších deset minut přidal Sedláček 4. branku hostů. Když v 55. minutě zvyšoval svou 2. brankou v zápase Smutný na 1-5, vypadalo to s námi hodně zle. Naštěstí přišlo ze strany hostů uspokojení. V 57. minutě snížil na 2-5 Martin Štolpa přesnou střelou za hranicí velkého vápna. Pak jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí, ale koncovka nás trápí dlouhodobě. V 64. minutě proměnil svou asi 3. šanci David Stadler, když proskočil mezi obránci do malého vápna a umístil přesně k levé tyči. Do konce zápasu jsme byli lepším celkem, ale přes další šance se již skóre nezměnilo.