Sestava:                                                                                Bureš Jakub

Fiala Jan       Krotký Matěj       Hrbáč Lukáš       Hrubý František

Rumian David     Štolpa Martin     Šedrla David       Stadler David

Štolpa Jakub            Horák Michal

Střídající hokejově: Záviška Ondřej

Branky: 13. min 1-0, 16. min 2-0, 26. min Michal Horák 2-1, 34. min Michal Horák 2-2,

35. min 3-2, 38. min 4-2, 40. min Michal Horák 4-3, 47. min 5-3,

67. min 6-3, 70.+1. min Jakub Štolpa 6-4.

Komentář: K 1. přípraváku se nás sešlo pouze 12 a za slunného nedělního odpoledne se v Bránicích hrálo na hodně tvrdém hřišti. Od začátku se jiskřilo i mezi hráči na hrací ploše. V úvodu spálil 2 stoprocentní šance Horák, když 2x minul ze 2 metrů prázdnou branku. Trest přišel vzápětí. Domácí brankář poslal dlouhý výkop, který obrana podcenila a domácí útočník už neměl problém skórovat. Za další 3 minuty to bylo již o dvě. Další naši chybu na levé straně potrestal stejný hráč, když doklepával do prázdné. Pak se střídali šance na obou stranách, ale skóre se pohnulo až ve 26. minutě. Michal Horák se trefil parádní střelou z trestného kopu, když vymetl levou šibenici. O vyrovnání se postaral opět Michal Horák, když na půlce vybojoval zdánlivě ztracený míč, ustál 4 tvrdé osobní souboje, protlačil se až před brankáře a křížnou střelou nedal brankáři šanci. Odpověď domácích byla blesková, když využil naše otálení ve vápně důrazný domácí utočník. Hned v úvodu 2. půle šli domácí opět do dvougolového vedení. Za 2 minuty snížil po pěkném uvolnění od J. Štolpy opět Michal Horák. Utkání bylo plné tvrdých osobních soubojů. Po jednom z nich se přes snahu Hrubého prosadil znovu důrazný utočník. Hrubý po tomto souboji opustil v bolestech hrací plochu. Za minutu se srazili Rumian s Horákem a Michal odkulhal s nateklým kotníkem. Chvíli jsme proto hráli v desíti. Na posledních deset minut se vrátil do hry Hrubý. Domácí šli 3 minuty před koncem do třígólového vedení. Když dokázali využít další minelu v naší obraně. V úplném závěru ještě dokázal snížit Jakub Štolpa, když předskočil před o 2 hlavy většího obránce, využil příhru Stadlera a přehodil vybíhajícího brankáře. Z naší strany to byla taková holomajzna, plná nepřesností a hrubých chyb. Doufejme, že zraněný kotník nevyřadí Michala na delší dobu ze hry.