Sestava:                                                 Šedrla Matěj

Kocanda Jiří      Štolpa Martin    Sobotka Pavel     Horák Michal    Rumian David

Horák Jiří                         Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Obrlík Michal, Elederová Kateřina, Krotký Matěj, Fialová Pavlína

Branky: 2. min Michal Horák 1-0, 3. min Michal Horák 2-0,

5. min Jakub Štolpa 3-0, 16. min Jakub Štolpa 4-0,

19. min Jiří Horák 5-0, 20. min Jiří Horák 6-0,

21. min Jakub Štolpa 7-0, 22. min David Rumian 8-0,

24. min Michal Horák 9-0, 28. min Jiří Horák 10-0,

30. min Pavel Sobotka 11-0, 31. min Martin Štolpa 12-0,

46. min Matěj Krotký 13-0, 50. min David Rumian 14-0,

59. min Tomáš Sobotka 15-0, 68. min Tomáš Sobotka 16-0,

69. min Jiří Kocanda 17-0.

Komentář: K utkání 3. kola jsme zajížděli na horkou půdu do Loděnic. Ještě nikdy se nám zde nepovedlo zvítězit a vstřelili jsme zde jen 1 gól, ale to už bylo před 5 roky. Tentokrát jsme si šli za vítězstvím již od úvodních minut. Domácí nastoupili v devíti a nám se podařilo v úvodní pětiminutovce skórovat hned 3x. Nejprve se 2x trefil Michal Horák, po něm se prosadil Jakub Štolpa. O výsledku bylo již rozhodnuto. Domácí se nedostali s míčem na kopačkách ani na půlku. Několik šancí jsme nevyužili, v čemž vynikal zejména M. Štolpa. Skóre změnil až povedeným lobem Jakub Štolpa v 16. minutě. V 19. a 20. minutě dvakrát uklidil míč z malého vápna do sítě Jiří Horák. V 21. minutě zkompletoval svůj 1. hattrick v mistrovských zápasech Jakub Štolpa. Za minutu přidal svou 1. branku v této sezoně David Rumian, když uklidil na zadní tyči míč do prázdné. Za další 2 minuty také Michal Horák zkompletoval svůj 1. hattrick. A aby nebylo těch hattricků málo, ve 28. minutě se přidal i Jiří Horák. Za další 3 minuty otevřel svůj střelecký účet v sezoně sám před brankářem domácích Pavel Sobotka. Po minutě se konečně trefil i Martin Štolpa a stanovil tak poločasové skóre na 0 -12. Ve druhé půlce se dostal do hry i M. Šedrla unuděný nečinností v naší brance, když se obětoval P. Sobotka a šel si to odstát do naší branky. Skóre se ve druhé půlce již tak často neměnilo, především proto že jsme už nedokázali udržet šířku hřiště a tlačili se hodně zahuštěným středem. Skórem pohnul až Matěj Krotký, který si zřejmě nechtěl pokazit účes a tak uklidil míč do sítě ramenem. Další branku přidal David Rumian, který uklidil opět na zadní tyčce v klidu míč do sítě. V závěrečné desetiminutovce se ještě prosadil kapitán týmu Tomáš Sobotka dvěma pěknými střelami. Skóre utkání uzavřel v koncovce trápící se Jiří Kocanda povedeným průnikem. Historicky 1. vítězství v Loděnicích jsme okořenili mnoha brankami, snad to byla odměna za smolné zápasy, které jsme tu v minulosti odehráli. Kladem zápasu bylo, že se do hry na delší časový úsek dostali i ti, kteří tak často nehrávají a třeba Katka Elederová nebyla daleko od vstřelení první branky, když její střela jen těsně minula levou tyč.