Sestava:                                                                                Rumian David

Sobotka Jiří     Štolpa Martin     Šedrla Petr     Stadler David

Štolpa Jakub                 Horák Michal

Střídající hokejově: Obrlík Michal, Hrbáč Lukáš, Bednář Jakub

Branky: 26. min Lechner 1-0, 35.+1. min Michal Horák 1-1, 38. min Lechner 2-1,

48. min Zigo 3-1, 56. min Zigo 4-1, 70.+1. min Lechner 5-1.

Komentář: K utkání závěrečného kola podzimní části jsme zajížděli do Vlasatic. Od úvodu se na nás domácí vrhli a v úvodní desetiminutovce byli jasně lepší a vytvořili si i několik výborných střeleckých pozic. Postupem času jsme se z jejich počátečního náporu vymanili a poté se již hrálo, sice za mírné převahy domácích, ale vyrovnané utkání. Šance se střídaly na obou stranách, ale vždy chyběl střelcům kousíček štěstí a umu v řešení brankových příležitostí. První branku přeci jen vstřelili domácí, po fatální chybě Rumiana v naší brance, jemuž proklouzl pod tělem lehký míč a pro na hraně ofsajdu se pohybujícího Lechnera nebyl problém dovést míč do prázdné branky. Nám se vydařil závěr poločasu, když v nastaveném času zúročil dobrou práci Fialy a M.Štolpy záludnou střelou z hranice velkého vápna Michal Horák, jehož střela zapadla přesně k pravé tyči domácí branky. Úvod 2. půle patřil opět domácím. Tentokrát se dokázali prosadit velice rychle a ve 38. minutě opět vedli, když znovu Lechner prostřelil křížnou střelou bezmocného Rumiana. Obdržená branka nás vyprovokovala ke zvýšenému úsilí, výsledkem čehož byly dvě tutovky Horáka, ale ten pověst kanonýra nepotvrdil. Rozhodující moment zápasu přišel ve 48. minutě. To jsme postupovali v rychlém výpadu v 5 proti 3 rozhozeným domácím bekům, ale špatnou přihrávku vypíchl kousek od svého vápna Zigo, který nabral směr naše branka a jeho sólo přes skoro celé hřiště skončilo až v naší síti. Vzápětí se zranil J. Štolpa po tvrdém střetu s o dvě hlavy větším obráncem a za další 3 minuty i D. Grásgruber jenž dostal prudkou ránu ze dvou metrů do nosu. To nás vcelku rozhodilo a tak po další naší chybě přidal opět Zigo 4. branku. V závěru se na trávník vrátil alespoň otřesený J. Štolpa a předvedl pár pěkných kombinací se svým bratrem a také patřičný důraz v osobních soubojích. V nastaveném čase pak ještě po akci Ziga uzavřel skóre na krutých 5-1, což obrazu hry neodpovídalo, svou 3. brankou v utkání Lechner. Poslední utkání nám tak připravilo 2. porážku podzimní části sezony. Soupeř byl podle mého zřejmě nejkvalitnější ze všech týmů, s kterými jsme se střetli, a ani náš dobrý bojovný výkon na jeho umění nestačil.