Sestava:                                                                   Martínek Tomáš

Kočí Albín      Rumian David      Novotný Jan (ŽK 28´)      Lang Petr

Martínek Jan       Janšta Tomáš       Erkol David (C)   Sviták Jan

Hašek Luboš                        Halva Tomáš

Střídající hokejově: Šviřák Jakub, Hrubý František, Havlíček Jan, Janda Martin, Adamík Lukáš

Branky: 4. min Luboš Hašek 1-0, 16. min Tomáš Halva (PK) 2-0, 26. min Tomáš Janšta 3-0,

43. min Bazala 3-1, 45. min Abín Kočí 4-1, 67. min Lukáš Adamík 5-1,

79. min Vejvalka 5-2, 84. min David Erkol (PK) 6-2, 89. min Hrazdíra 6-3

Komentář: Bohužel mi nikdo neposlal ani pár slov k zápasu, přidám tedy těch pár slov já. K dalšímu zápasu jsme nastoupili doma v malém derby s MK C. Hostům jsme měli co vracet, na podzim jsme u nich prohráli. Proto jsme se do soupeře pustili s vervou již od začátku a ve 4. minutě nás poslal do vedení Hašan tečovanou střelou. V 16. minutě to bylo už o 2 branky. To proměnil pently po faulu na Janštíka Halvik. Před půlhodinou hry přidal 3. branku utěšenou placírkou za vápnem Janštík. Těsně před půlkou se skóre měnilo ještě 2x. Nejprve snížil Bazala, když doklepl do sítě střelu spoluhráče, kterou Buchťák neudržel. V poslední minutě vyslal neskutečnou pumelici z přímáku ze 40 metrů Alba, za ní se natahoval do pravé šibenice góloš marně. Ve druhé půlce se hrál otevřený bezstarostný fotbal s řadou šancí na obou stranách. Skóre ale měnil až v 67. minutě Spejs, když sám před brankářem nezaváhal. Další pohyb skóre si soupeři schovali na závěrečnou 10minutovku. Nejprve snížil povedenou ranou zpoza vápna Vejvalka. Poté byl ve vápně hostů stažen Pink panter Havrda, zrovna když chtěl zakončit. Penaltu přes protesty fanoušků zahrával Erky, bezpečně proměnil. Minutu před koncem upravil na konečnou podobu skóre Hrazdíra. Hokejový výsledek 6-3 byl divákům, kteří trávili v hledišti již 5. hodinu, odměnou. Příští zápas sehraje Benfika v sobotu 4.5. v 17:00 v Hrkalově, bohužel ve stejný den a čas hraje i Áčko svůj špíl na Tasandě. Snad poskládáme dohromady ve stejný čas dostatek hráčů pro oba týmy.