Sestava:                                                                 Janderka Marek

Střídání: 76. min Lang Petr za Adamíka, 89. min Hašek Luboš za Sobotky M.

Lavička: Havlíček Jan

Branka: 6. min Vojtěch Řezáč ( as. Chalaň)

Střely na branku: 4 - 2 (4-0), střely vedle: 5 - 9 (4-5), rohy: 4 - 4 (2-2)

Komentář: Po prohraném derby z minulého týdne jsme se v domácím zápase s Hrádkem chtěli vrátit na vítěznou vlnu. Kvůli absencím (ze 4 střeďáků zbyl pouze Kamča) jsme museli dokonce změnit systém, po dlouhé době jsme přešli na rozestavení 4-4-2. Vstup do zápasu jsme měli výborný, v 6. minutě jsme šli do vedení, když si dvakrát rychle vyměnili míč Kamča s Vojtou, jenž nakonec křížnou střelou nedal brankáři šanci. Jak se ukázalo byl to rozhodující okamžik zápasu. Hosté byli aktivnější, tlačili se do útoku, ale byli celkem bezzubí. V obraně měli hodně velká okna, čehož jsme využívali k rychlým výpadům, jen Křov šel 4x sám na brankáře, ale pověst kanonýra nepotvrdil ani v jednom případě. Na poločasovou pauzu jsme tak odcházeli s hubeným vedením. Druhá půlka se odehrávala v režii hostů, nám se nedařilo podržet míč nebo si lépe vyhovět ve finální fázi, hosté tlačili, ale branky se nedočkali. Ještě jednou jsme hostujícího góloše překonali, ale branka nakonec pro ofsajd nebyla Křovákovi uznána. Závěr jsme tvrdě odmakali a v hodně improvizované sestavě vybojovali 3 body. Tým si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení, jen ta koncovka byla opravdu katastrofální. Věřme, že jsme se vrátili na vítěznou vlnu a snad se nám do dalšího zápasu někdo z absentérů vrátí do sestavy. Při souhře výsledků jsme se vrátili na 1. místo tabulky a v příštím kole je pojedeme v sobotu v 17:00 hájit na půdu druhého týmu tabulky Tasovického béčka. Děkujeme všem, kteří si našli v netradičním sobotním termínu čas a přišli nás podpořit. Díky také našim fans za podporu a fandění.