Sestava:                                                          Hašek Luboš

Šalplachta Dalibor      Soural Lubomír    Rumian David    Lang Petr

Juránek Martin    Janšta Tomáš    Erkol David (C)    Adamík Lukáš

Halva Tomáš           Sviták Jan

Střídání: 5. min Havlíček Jan za Svitáka

Komentář Erkyho: K dalšímu zápasu jsme zajížděli na neoblíbenou Lesonickou Maracanu. Ač to před zápasem nevypadalo s účastí dobře, nakonec se nás sešlo 12 statečných. Bohužel se ještě před hvizdem zranil Hojič. Zápas ovlivnila zima, vítr a hlavně neadekvátní podmínky, ve kterých se prostě fotbal hrát nedá. 1. půle se hrála v duchu neudělat chybu a z nějaké trmy vrmy na obou stranách se pokusit dostat míč do sítě. První velkou šancí zahrozili domácí, kdy po centru do vápna, umístěnou hlavičku k tyči nadvakrát zneškodnil Hašan, což byla ojedinělá šance soupeře. Do našich dvou šancí, co stojí za zmínku, se dostal Space, ale první jedovku pod břevno mu zneškodnil góloš, ve druhé šanci po dlouhém autu Erkyho lízl špičkou, což gólman dokázal reflexivním zákrokem zneškodnit. Do druhé půle domácí přeskupili řady, ale byli jsme to my, kteří jsme si dokázali vytvořit alespoň nějakou šanci. Ty přicházeli zejména po dlouhých autech, obrana však dokázala tyto pokusy zneškodnit, případně zblokovat. 2 prudké přímáky Erkyho dokázal gólman zneškodnit. Poslední 10ti minutovku se domácí dostali do velmi mírného tlaku, který končil na našem vápně a stejně tak tomu bylo i s našimi pološancemi. Zápas tak spravedlivě skončil 0:0.

Před zápasem jsme si řekli, že si sem jedeme pro bod, což jsme splnili a všem patří obrovský dík za odmakaný výkon a přístup všech zúčastněných. Díky kluci!!! Příští týden si spravíme chuť na domácím hřišti proti Polance.