Sestava:                                                                               Halámek Libor

Wagner Lukáš       Chvátal David       Horáček David       Erkol David

Gallus Jan                                Jonáš Pavel

Střídání: 59. min Růžička Marek za Jonáše, 80. min Šrůtka Jakub za Wagnera.

Sled branek: 1. min Knap 1-0, 18. min Hlávka 2-0, 25. min David Erkol 2-1,

26. min David Erkol 2-2, 34. min Jan Gallus 2-3, 41. min Jan Gallus 2-4,

42. min Jan Gallus 2-5, 47. min Šabata 3-5, 64. min Hlávka 4-5.

Komentář: Po výprasku v minulém kole jsme si přijeli spravit náladu na "Marakánu" do Skalice. Ale úvod utkání vypadal jako minulý zápas. Hned v 1. minutě šli po zmatcích a nedůrazu v naší obraně domácí do vedení. I v dalších minutách byli domácí aktivnější a z několika dalších šancí, šli v 18. minutě do dvougólového vedení, když se prosadili hlavou po rohovém kopu. Všechny naše pokusy do té doby končili na praporku pomezního. Do hry nás vrátil šťastný gól Davida Erkola po zmatcích v domácím pokutovém území. Za minutu již bylo vyrovnáno, když se křížnou střelou prosadil znovu David Erkol. Do konce poločasu jsme převzali iniciativu a v rozmezí 8 minut si připsal hattrick Jan Gallus, když se pokaždé řítil sám na brankáře, obešel i jeho, a dopravil míč do opuštěné sítě. Nástup do druhé půle měli znovu lepší domácí, kteří se znovu prosadili po rohovém kopu. V 64. minutě byli domácí již na dostřel, když tentokrát přímo z rohu překvapili našeho brankáře. Poté jsme byli svědky souboje pomezních rozhodčích, který z nich vydrží častěji držet praporek nad hlavou. A byli v tom opravdu dobří. V úplném závěru ještě odmítli domácí vyrovnání, když se sám před naším brankářem objevil domácí hráč, ale trefil pouze břevno naší branky.