Sestava:                                                              Bureš Jakub

Fiala Jan        Krotký Matěj      Grásgruber David   Rumian David

Sobotka Jiří    Štolpa Martin    Šedrla Petr     Hrubý František

Štolpa Jakub                Horák Michal

Střídající hokejově: Stadler David, Obrlík Michal, Hrbáč Lukáš, Bednář Jakub, Sviták Jan.

Branky: 1. min 0-1, 2. min Jakub Štolpa 1-1, 8. min Petr Šedrla 2-1, 24. min Michal Horák 3-1,

25. min Petr Šedrla 4-1, 39. min Michal Horák 5-1, 43. min Michal Horák 6-1,

54. min Jakub Štolpa 7-1, 56. min Jakub Bednář 8-1, 62. min Michal Horák 9-1,

65. min Petr Šedrla 10-1, 66. min Michal Obrlík 11-1, 69. min Michal Obrlík 12-1.

Komentář: V dalším kole jsme přivítali na domácí půdě celek Jezeřan. Úvod utkání jsme totálně nezvládli. Hosté šli do vedení již po 20 sekundách hry, když levý křídelník využil naše zaváhání, ukázal obraně záda a křížnou střelou překonal Bureše. Naštěstí si vzápětí vybrala slabší chvilku brankářka hostů, když neudržela lehkou střelu, obránci na míč nereagovali,  jediný kdo sledoval opuštěný míč, byl Jakub Štolpa, pro kterého již nebyl problém dopravit míč do zcela prázdné branky. Rychlé vyrovnání nám pomohlo k získání klidu a postupně jsme stále více svírali obranný val hostů. Do vedení jsme šli po krásné střele Petra Šedrly v 8. minutě. Mnoho dalších šancí zůstalo neproměněno, proto hosté drželi přijatelný stav. Skóre se měnilo až ve 24. minutě. Na pravém křídle se uvolnil Stadler a jeho přesnou příhru uklidil do sítě Michal Horák. Hned v následující minutě utekl právě Horák po levém křídle a konečně přihrál před prázdnou branku, kde míč pohodlně uklidil do sítě Petr Šedrla. Do konce poločasu jsme se předháněli v zahazování šancí, proto odcházeli hosté na přestávku jen s tříbrankovým mankem. Sami se kromě té jedné střely z úvodní minuty k žádné šanci nedostali. V úvodu druhé půle přešel na levém křídle Michal Horák přes tři obránce a z úhlu překvapil brankářku na bližší tyč. Poté utekl po pravém křídle J. Štolpa, naservíroval míč na zadní tyč před prázdnou branku a Michal Horák opět uklidil pohodlně míč do sítě, tím zkompletoval hattrick a zvýšil na rozdíl 5 branek. Závěrečných 15 minut jsme odehráli skvěle. Nejdříve se podruhé v utkání prosadil Jakub Štolpa, když zužitkoval samostatný únik. Za další 2 minuty se poprvé ve své zatím krátké kariéře brankově prosadil Jakub Bednář, když stál na správném místě a tečoval střelu M. Štolpy. Pak přidal svou již 4. branku v zápase Michal Horák, když zužitkoval další ze samostatných úniků. Po dalším vyšachování hostující obrany zkompletoval svůj 1. hattrick v našem dresu Petr Šedrla. To již byli na hrotu našeho útoku dva "velikáni" Michal Obrlík a Jan Sviták. 11. branku přidal právě jeden z nich, Michal Obrlík, který využil přihrávku od J. Sobotky a tvrdou střelu přetavil ve svůj 1. gól ve fotbalové kariéře. Poslední branku přidal znovu Michal Obrlík další pěknou střelou z hranice velkého vápna. Byla to krásná akce našich nejmenších hráčů. J. Štolpa vybojoval míč na obránci, posunul míč na Svitáka a ten ještě přistrčil míč doprava na Obrlíka, který vypustil onu zmiňovanou střelu. V úplném závěru chyběl krok, možná dva k tomu, aby se prosadil i Jan Sviták, jenž jen těsně nedosáhl na přihrávku od P. Šedrly. Zasloužené vítězství nás posunulo o bod do čela tabulky, protože vedoucí Práče jen remizovali s Oleksovicemi.