Sestava:                                    Havlíček Jan (46. min Martínek Tomáš)

Krotký Petr (C; 79´ŽK)   Súkeník Jan (56´ŽK)    Rumian David     Hrubý František

Obrlík Michal    Horák Bohuslav (9´ŽK)    Janšta Tomáš (36´ŽK)    Adamík Lukáš

Hašek Luboš               Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Halva Tomáš, Šalplachta Dalibor, Martínek Jan

Branky: 10. min Michal Obrlík 1-0, 21. min Michal Obrlík 2-0, 63. min Petráš J. 2-1,

64. min Tomáš Halva 3-1, 86. min Tomáš Halva 4-1.

Erkyho komentář: V dalším kole jsme hostili překvapivě 3. celek tabulky Branišovice. Již při příjezdu soupeře šel vidět značný rozdíl oproti minulým vzájemným zápasům a to, že se jejich plná lavička náhradníků sotva vešla na střídačku. Nám se tentokrát omluvil pouze Alba, ale k utkání vůbec nedorazil Langoš – novic mezi kapitány, který po 7 hodinách napsal, že zaspal. Ano i takové případy mezi sebou máme a tučná pokuta za neomluvenou účast v roli kapitána bude dvojnásobná. Kapitánské Céčko, proto převzal další novic z řádů bažantovitých Krocan. Do branky poprvé od úvodních minut nastoupil Havrda a Buchťák byl pouze na lavičce. Již od úvodu jsme převzali iniciativu na svoji stranu a prokazovali kvalitu na míči a začali si vytvářet šance. Rovný, rosou pokropený terén sváděl ke kombinacím a pěkným akcím. Po jedné takové akci se dostal na vápně ke krásnému obstřelu na zadní tyč Janštik, k jeho smůle se odrazil míč od tyčky, přímo na nohu Obrce, který už měl lehkou práci a zasunul míč do odkryté sítě 1:0. Hosté se také snažili hrát fotbal, k čemuž využívali rychlé hráče vepředu, ale jejich pokusy mířily pouze nad. Do další akce se po pěkné přihrávce za obranu dostal Obrc a nekompromisní tvrdou střelou navýšil naše vedení 2:0. Soupeř se nadále snažil probít do našeho území, ale obrana v čele se Sukym zdatně vzdorovala, jak na zemi tak ve vzduchu. Jedinou propagační střelu v 1. poločase Havrda s přehledem chytil. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v brankovišti, jelikož jsme předpokládali zvýšenou aktivitu soupeře a abychom dokázali posbírat složitější nakopávané míče do vápna. Do druhé půle již nenastoupil Jekota, který musel odstoupit kvůli obnovenému zranění. Ihned po začátku druhé půle musel odstoupit kvůli zranění i Janštik. Na lavičce tak zůstal pouze Havrda a Franta, kterého jsme museli šetřit pro odpolední zápas Áčka. Začali jsme velmi pasivně a valil se na nás jeden útok za druhým, což dokázal Buchta v klidu pochytat. Když už se zdálo, že jsme přečkali úvodních 15 minut tlaku, snesli jsme jim vejce přímo na zlatém podnose. Po faulu na půlce hřiště rozehrává na krátko Suky Rumovi, který si špatně zpracoval balon, hostující útočník mu míč sebral a pelášil sám na branku a nezaváhal. Hned po rozehrávce jsme přešli do útoku a po kombinaci na velkém vápně osamocený Halvik vyslal nechytatelnou střelu na zadní tyč a vrátil nám dvou brankové vedení 3:1. Po krátké chvilce se z brejku dostal do šance Obrc, ale prudkou ránu dokázal golman vyrazit, čímž odmítnul hattrick v zápase. V posledních minutách pláchl po levé straně Spejs, naservíroval na penaltu míč Halvikovi, který bezpečně uklidil míč do sítě, stanovil tak konečné skore zápasu na 4:1. Toto vítězství bylo povinné, ale nerodilo se vůbec lehce, kdy jsme v druhé půli předvedli velmi pasivní výkon. Zároveň jsme ale předvedli velmi pevnou defenzívu a obrannou činnost, kdy jsme makali jeden za druhého. Rád bych vyzdvihnul celý tým za týmový výkon, ale nejvíce bych vyzdvihl výkon brankářů, oba působili velmi jistě a sebevědomě a dopomohli nám velkou měrou k vítězství. Další týden přivítáme v neděli odpoledne Loděnice, kterým se v této sezoně příliš nedaří, ale zápasy s nimi nebývají vůbec jednoduché. Výkop utkání je naplánován na 14:30.