Sestava:                                                                     Janderka Marek

Janda Martin    Machotka Petr (ŽK 77´)   Štolpa Martin (C)   Chalaň Kamil   Obrlík Michal

Sobotka Michal (ŽK 43´)                   Sobotka Jakub

Střídání: 74. min Štolpa Jakub za Chalaně, 79. min Horák Bohuslav za Obrlíka

Lavička: Adamík Lukáš

Branky: 14. min Kamil Chalaň 1-0, 58. min Zimmermann 1-1,

74. min Michal Sobotka 2-1, 88. min Petr Machotka 3-1.

Střely na branku: 5 - 6  (1-4);  střely vedle: 3 - 6  (2-3);  rohy: 3 - 4  (1-2)

Komentář: V druhém domácím zápase v řadě jsme přivítali hráče Únanova. Až na pracovně vytíženého kapitána Matese, jenž si užívá mumraj v Šanghaji, jsme byli v podstatě kompletní. V zápase nebylo příliš poznat, který z týmů je na tom jak v tabulce. Hosté byli útočně naladěni, my také, ale oběma týmům vázla kombinace. Šance se rodily těžko. Nám vyšla pěkná kombinace ve 14. minutě, míč dostal do pravého křídla Píďa, obešel obránce, vrátil pod sebe a Kamča nekompromisně uklidil míč do sítě 1-0. Po hříchu to byla naše jediná přímá střela na branku. V dalších akcích už nám chyběla přesnost v koncovce. Hosté na tom byli o malinko lépe, ale Mara i obětavá obrana byli vždy na místě, jednou nás zachránila levá tyč. Také v tvrdosti soubojů byli aktivnější, což poznávaly zejména Kohútovy kotníky, odměnou dostali 3 žluté. Skóre půle bylo tedy o gól příznivější pro nás. Druhá půle byla podobná té první. Hosté byli stále aktivnější, nám se příliš nedařila kombinace a kupili jsme chyby. Po jedné z nich prošel Zimmermann do vápna a tvrdou střelou na přední tyč prostřelil Maru 1-1. Mohlo být i hůř, ale střela jednoho z hostů podruhé v zápase rozezvučila brankovou konstrukci, tentokrát nás zachránilo břevno. Rozhodující moment zápasu přišel v 74. minutě, dlouhý pas za obranu o který se popral se stoperem Křov, byl v souboji důslednější a navíc viděl mladého góloše hostů venku z branky a tak ho k naší velké radosti zkušeně přehodil 2-1. Za chvíli měl po uvolnění od agilního Pídě gól na noze střídající Kuba, ale trefil pouze nohy brankáře. Hosté začali s blížícím se závěrem zápasu více riskovat, otevírali obranu a snažili se o vyrovnání. Do otevřené obrany se prosmýkl v 88. minutě Martin, byl kousek za vápnem faulován, míč si postavil k trestňáku Kohút a krásně vymetl přes zeď pravou šibenici. Stanovil tak konečnou podobu skóre na 3-1. Ač se nám v zápase příliš nedařilo, poctivě jsme ho odmakali a odbojovali, za což jsme byli odměněni dalšími 3 body do vyrovnané tabulky. Opět nám po celý zápas dodával sílu náš kotel malých fans, což potvrzovaly slova uznání a obdivu nad výdrží malých kotelníků od únanovské lavičky. V dalším kole zajíždíme hájit první flek tabulky v neděli 15. října v 15:00 hodin na horkou půdu do Práčí.