Sestava:                                                              Martínek Tomáš

Štolpa Jakub    Horák Bohuslav    Janšta Tomáš     Adamík Lukáš

Hašek Luboš                 Sviták Jan

Střídající hokejově: Halva Tomáš, Obrlík Michal

Lavička: Havlíček Jan

Branky: 14. min Luboš Hašek 0-1, 37. min Světlík R. ml. 1-1, 47. min Sobotka J. ml. 2-1,

71. min Šedrla Pa. ml. 3-1, 75. min Světlík R. st. 4-1, 83. min Tomáš Janšta 4-2.

Erkyho komentář: V nedělním pochmurném dopoledni jsme zavítali na beton do Petrovic. Sešlo se nás pouze 12 hráčů do pole + 2 brankáři. Úvod na nerovném terénu patřil domácím, ale jejich pokusy létaly daleko od naší branky. Od 10. minuty jsme začali kombinovat a přicházely i šance. Střela Hojiče mířila vedle. Ve 14. minutě zafungovala spolupráce u rohového praporku mezi Hojičem a Janštikem. Kluci tam motali hlavu 3 obráncům, najednou přišel od Janštika centr do vápna, který si hrudí zpracoval 3 metry před sebe Hašan, doběhl ho a otevřel tak skóre zápasu. I nadále jsme byli lepší a v další šanci ve vápně našel Hašan Spejsa, který přestřelil. Další pokusy zůstaly jen v náručí golmana. Vyrovnávací branku jsme obdrželi ve 37. minutě, kdy po rychlém brejku pláchl domácí štírek, od rohu nacentroval přes naše 3 bránící hráče a na zadní tyči osamocený hráč vyrovnává na 1:1. V poločase si říkáme, ať hlavně blbě nedostaneme gól v úvodu, ale naše neposlušnost je potrestána hned v samém úvodu druhé půle, kdy dostává míč za obranu Juris a žblabuňou se míč o Buchty překulí až do branky. Ihned po rozehrání se dostáváme do šance, ve vápně je jasně faulován Spejs, ale píšťálka novice zůstává i po údivu domácích němá. Snažíme se tvořit, ale pevná obrana domácích je těžko k překonání. V 71. minutě dostáváme další direkt po nepříliš podařené střele a o chvilku později dostáváme 4. branku. Zmůžeme se pouze na snížení Janštikem a z Petrovic tak odjíždíme poraženi. Vyrovnaný souboj jsme nezvládli, což je obrovská škoda. Na druhou stranu po přístupu celého našeho týmu se nemůžeme divit a na ambice na nejvyšší příčky si můžeme nechat zajít chuť. V příštím kole doma hostíme překvapivě třetí celek Branišovic.