Sestava:                                                       Martínek Tomáš

Krotký Petr    Hrubý František   Obrlík Michal    Lang Petr

Šalplachta Dalibor    Martínek Jan    Horák Bohuslav    Juránek Martin

Hašek Luboš             Halva Tomáš

Střídající hokejově: Havlíček Jan, Janas Roman, Chvátal David

Branky: 22. min Martin Juránek 0:1, 28. min Luboš Hašek 0:2, 44. min Michal Obrlik 0:3,

48. min 1:3, 50. min František Hrubý 1:4, 54. min David Chvátal 1:5,

71. min Luboš Hašek 1:6, 80. min Luboš Hašek 1:7

Komentář Erkyho: První přátelské utkání naší Benfiky neslo řadu absencí. Pro spoustu hráčů to byl po 2 měsíční pauze první větší pohyb. Naštěstí domácí neprokázali absolutně žádnou kvalitu, čemuž odpovídal i průběh utkání. V prvních 15 minutách šlo vidět, že si nejsme schopni přihrát a na hřišti se hledáme. Domácí ještě mají síly a dostanou se ke 2 šancím, které Buchta s přehledem chytá. Ve 22. minutě dostává mezi obránce balón Marťas a nekompromisně podél brankaře střílí první gól zápasu a zároveň v našem dresu. O 5 minut později zužitkovává Hašan přihrávku z pravé strany a nedává domácímu sítkaři šanci. Do poločasu prostřídáme a už se toho moc neděje. V druhé půli lépe a rychleji kombinujeme ve vápně se ocitá Michal a dělovkou pod břevno zvyšuje na 3:0. Poté v ojedinělé šanci namažeme domácím, kteří naší chybu trestají. To se však nelíbí Frantovi, který se vydá na výlet do vápna a technickou střelou k tyčce opět navyšuje naše vedení. Po krátké chvilce pelaší sám na branku Dejv a míč znovu končí v síti. Domácí jsou naprosto vyřízení a v posledních 10 minutách zaklepává 2 hřebíčky do odevzdané rakve Hašan a kompletuje ze svých 15 šancí hattrick. Zápas končí, povinné vítězství se počítá, ale jsme si všichni vědomi, že tohle by na některé soupeře nestačilo.
Další týden zahajujeme podzimní část sezóny prvním domácím zápasem na zregenerovaném domácím pažitu proti rezervě Kounic. Přijďte nás do našeho areálu v neděli odpoledne podpořit.