Sestava:                                                               Bureš Jakub

Fiala Jan      Krotký Matěj     Grásgruber David     Rumian David

Sobotka Jiří     Štolpa Martin      Šedrla Petr     Hrubý František

Štolpa Jakub                    Horák Michal

Střídající hokejově: Stadler David, Hrbáč Lukáš, Obrlík Michal, Bednář Jakub

Branky: 1. min Michal Horák 0-1, 10. min Martin Štolpa 0-2, 12. min Michal Horák 0-3,

14. min Martin Štolpa 0-4, 15. min Michal Horák 0-5, 20. min Jakub Štolpa 0-6,

26. min David Stadler 0-7, 29. min Jakub Štolpa 0-8, 32. min Kovářík Vojtěch1-8,

34. min David Stadler 1-9, 35. min Petr Šedrla 1-10, 39. min Matěj Krotký 1-11,

44. min Martin Štolpa 1-12, 49. min František Hrubý 1-13, 50. min František Hrubý 1-14,

52. min Jakub Štolpa 1-15, 64. min Jakub Štolpa 1-16.

Komentář: K utkání 5. kola jsme zajížděli na půdu posledního celku tabulky Vedrovic. Roli favorita jsme začali plnit hned od začátku, také proto že domácí nastoupili s 9 hráči. Na konci 1. minuty rozehrál roh Šedrla, Grásgruber ho prodloužil na zadní tyč, kde v poklidu uklidil míč do sítě Michal Horák. Hrálo se stále před domácím pokutovým územím, ale vinou nepřesných finálních přihrávek jsme se nebyli dlouho schopni střelecky prosadit. V 10 minutě se do míče opřel z 20 metrů Martin Štolpa a vedli jsme o dvě branky. Po dvou minutách se prosadil znovu Michal Horák, když dostal míč za obranu domácích, obešel i golmana a rozvlnil síť potřetí. Další branku přidal opět po 2 minutách Martin Štolpa, který znovu střelou za pokutovým územím nedal brankáři šanci. Na další branku jsme čekali jen minutu. Michal Horák zkompletoval hattrick, když vyslal další tvrdou ránu směrem k soupeřově brance. Ve 20. minutě se o střelecké slovo přihlásil i druhý útočník Jakub Štolpa, který se sám před brankářem nemýlil. Další branku přidal po chvilce pobytu na hrací ploše z levého křídla David Stadler, když opět sám před brankářem umístil přesně k pravé tyči. Za tři minuty byl znovu sám před brankářem, tentokrát na pravém křídle Jakub Štolpa, a i on mířil ke vzdálenější tyči přesně. Pak se ke slovu dostali i domácí. Po faulu na pronikajícího Buršíka si míč k trestňáku postavil Kovářík a mířil přesně pod břevno naší branky. Bureš si na míč sice sáhl, ale vytlačit ho nad břevno nedokázal. Do poločasu jsme se dokázali střelecky prosadit ještě 2x. Nejprve se řítil po levém křídle před branku Hrubý, míč se mu zamotal mezi nohy, ale odrazil se přesně k noze Davida Stadlera, který ho z hranice šestnáctky napálil přesně do levé šibenice. Doslova v posledních sekundách  přidal 10 branku Petr šedrla, když přizvedl těsně před brankářem střílený centr Jiřího Sobotky. I druhý poločas probíhal za naší drtivé převahy. O 11 branku se postaral kapitán týmu Matěj Krotký, který se vysunul do zálohy. Jeho nepříliš podařená střela nakonec skončila až v síti. Naše kombinace již postrádali přesnost a rychlost z první půle. Další změnu skóre měl na svědomí Martin Štolpa. Míč mu vybojoval na stoperovi Bednář, ten se odrazil za obranu, a  M. Štolpa sám před brankářem nezaváhal a umístil ho přesně k pravé tyčce a také on zkompletoval hattrick. Pak se 2x ve dvou minutách prosadil František Hrubý. Nejprve po spolupráci s Obrlíkem vyhnal pavouky z pravé šibenice, poté šťastně zužitkoval samostatný únik, když jeho střelu brankář vyrazil jen do jeho nohou a od nich míč doskotačil až za brankovou čáru. Další šanci spálil Fiala, který trefil levou tyč a odražený míč nedokázal ani Obrlík dorazit do sítě. Změnu skóre tak vzal na sebe Jakub Štolpa. Po přihrávce od bratra propálil z otočky vše, co mu stálo v cestě do sítě. Také on tak dosáhl v tomto utkání na hattrick. Poslední branku přidal znovu Jakub Štolpa, když využil další příhru od bratra a samostatný únik zakončil levou nohou podél vybíhajícího brankáře. Poté jsme ještě pár šancí neproměnili. Domácí se spoléhali po celý zápas na spolupráci dvou klíčových hráčů sestavy Buršíka a Kováříka. Ale všechny jejich výpady v druhé půlce jsme dokázali zdvojit a ani z leva přes Hrbáče či zprava přes Rumiana neprošli. Zaslouženě jsme získali tři body a vylepšili si i skóre.