Sestava:                                                                           Janderka Marek

Chvátal David             Matějka Jakub           Jursa Jan

Janda Martin   Machotka Petr (ŽK 39.´)   Kocanda Jan    Štolpa Martin (C)   Hrubý František

Sobotka Michal                  Horák Bohuslav

Střídání: 46. min Šalplachta Dalibor za Hrubého, 56. min Fojtík Michal za Horáka,

71. min Štolpa Jakub za Fojtíka, 77. min Lang Petr za Chvátala

Branky: 15. min Petr Machotka (PK) 1-0, 30. min Petr Machotka 2-0, 32. min Petr Machotka 3-0,

51. min Jan Jursa 4-0, 59. min Petr Machotka 5-0, 61. min Michal Fojtík (PK) 6-0,

76. min Petr Machotka (PK) 7-0, 77. min Michal Sobotka 8-0, 82. min Michal Sobotka 9-0,

85. min Jan Kocanda 10-0.

Střely na branku: 16-4, Střely vedle: 13:2, Rohy: 7-3

Komentář: Po postupové euforii z minulého víkendu jsme tentokrát přivítali doma béčko Miroslavi. Čekali jsme od celku ze středu tabulky větší odpor, než od soupeřů z minulých kol. To se alespoň v první půlce potvrdilo. Hosté hráli aktivně, jaký to byl rozdíl. Přesto jsme šli do vedení v 15. minutě z penalty po faulu na pronikajícího Křova, jako všechny na jaře bezpečně i tuto proměnil Machec, začal tak svou střeleckou šou. V té pokračoval ve 30. minutě, když přehodil lobíkem z vápna gólmana. Za 2 minuty už měl hattrick, když byl na konci rychlé kombinace po ose Hrubý Křov a Machecova tvrdá křížná střela. Hosté si ze své aktivity připravili v 1. půlce 4 střely na branku (jeden těžký zákrok Mara předvedl), 2 střely vedle a 3 rohy (v těch nás dokonce přehráli). Půle 3-0 byla našim úspěchem neboť jsme branku trefili pouze 4x. Když se v 51. minutě ocitl na pravém křídle levý bek Jersy a jeho pumelice skončila v síti, definitivně tím zlomil odpor hostů, ti si za celou 2. půlku připravili pouze 1 střelu, kterou Dejv zablokoval. V 59. minutě přidal Machec svou 4. a naši 5. branku. To už se na hřišti 3 minuty potuloval trenér Fojťas. Když jsme dostali v 61. minutě možnost po faulu kopat další pently, kotel si vyskandoval Fojťase a ten prokázal své střelecké kvality a bezpečně proměnil. Fojťas ve svém krátkém působení na hřišti, jak bylo domluveno, ještě 2x zakončoval a obě střely jen těsně minuly branku. V 76. minutě tu byla další pentle, tentokrát se neúnavně povzbuzující kotelníci dožadovali Mary, ale ten odmítl, proto ji bezpečně proměnil opět Machec. Za minutu se konečně prosadil kanonýr Křovák, jenž byl i na konci pěkné kolmice v 82. minutě a znovu nezaváhal. To už kotelníci skandovali 10, 10. V 85. minutě je vyslyšel uzavírač skóre posledních zápasů Koci, když z malého vápna doklepl akrobaticky do sítě prudký centr. Další dvouciferný výsledek byl na světě. Poslední 3 zápasy při skóre 40:0 to už asi budí respekt u soupeřů. Příští neděli v 17:00 přivítáme opět doma tým Dobřínska.