Sestava:                                                        Janderka Marek

Chvátal David            Matějka Jakub         Jursa Jan

Hrubý František   Machotka Petr    Kocanda Jan   Štolpa Martin (A)   Janda Martin (C)

Sobotka Michal                   Chalaň Kamil

Střídání: 46. min Šalplachta Dalibor za Hrubého, 70. min Lang Petr za Chvátala, 70. min Štolpa Jakub za Jandy

Branky: 6. min Kamil Chalaň 0-1, 15. min Kamil Chalaň 0-2, 24. min Martin Janda 0-3,

27. min Petr Machotka (PK) 0-4, 31. min Petr Machotka 0-5, 35. min Jakub Matějka 0-6,

54. min Dalibor Šalplachta 0-7, 56. min Kamil Chalaň 0-8, 62. min Kamil Chalaň 0-9,

67. min Dalibor Šalplachta 0-10, 68. min Petr Machotka 0-11, 70. min Michal Sobotka 0-12,

76. min Dalibor Šalplachta 0-13, 84. min Jan Kocanda 0-14.

Střely na branku: 2-27, střely vedle: 1-8, rohy: 1-13

Komentář: Poslední krok k návratu do OP jsme jeli udělat na půdu posledního celku tabulky k derby s MK C. Od začátku to byla opět hra na jednu branku, domácí zaparkovali 2 busy kolem vápna a pouze odkopávali. Chvíli trvalo než jsme dokázali tuto tvrz otevřít, když se tvrdou střelou z 16 metrů prosadil Kamča a zahájil tak své prozatím nejgólovější představení v našem dresu. V 15. minutě přidal 2. gól, omlouvám se, ale už nevím, jakým způsobem padl. Když se ve 24. minutě z dorážky prosadil pro tento zápas kapitán týmu polánský Píďa, začal náš kotel pod vedením vrchních kotelníků Dina, Hašana a předsedy klubu Macheca staršího skandovat a oslavovat postup. Poté se v krátkém sledu 2x trefil z toho jednou z pentle Machec mladší. Bůr byl na světě. Což opět fanclub oslavoval a skandoval. Skóre půle na tenisového kanára 0-6 stanovil nádhernou bombou za háčky pravé tyče nečekaně a snad poprvé v sezoně útočící stoper Mates. Do druhé půle vystřídaly mraky do té doby pálící slunce, ale na obrazu hry se nic nezměnilo. Do zápasu se pak vložil nečekaný střelec Dalin, který nastoupil natěšený do druhé půle. Nejprve se prosadil takouvou ušmudlanou dorážkou a konečně se dočkal branky v dresu Áčka. Pak si vzal opět slovo střelec utkání Kamča, nejprve zkompletoval hattrick a čtvrtý jeho gól zády k brance patou byl zase hodně efektní. Skandování kotle deset deset netrvalo dlouho. Byl to právě probuzený střelec Dalin, kdo měl 10 na svědomí. Oslavy branky ještě neskončily a už tu byl 11 gól, kterým zkompletoval hattrick Machy. V 70. minutě se konečně trefil do té doby mlčící kanonýr Křov. Třetí hattrick zápasu přidal nepovedeným centrem, který se změnil v krásnou střelu nečekaný kanonýr Dalin. Konečnou podobu skóre 0-14 stanovil krásnou individuální akcí a střelou Koci. Za potlesku neutichajícího kotle jsme se dočkali konce utkání a mohli si spolu s nimi zařvat oslavné pokřiky tentokrát rovnou na hřišti. Děcka díky za podporu v celé sezoně, stejně jako my vyhráli soutěž, vy jste nejlepší mezi fanoušky. Poslední krok bývá prý nejtěžší, ale nám to domácí hodně usnadnili. Oslavy byly krátké, vždyť většina šla v pondělí ráno makat do práce. Poslední 3 kola si tak můžeme už bez nervů a tlaku užít. V neděli 28.5. přivítáme doma béčko Miroslavi v 17:00.