Sestava:                                                             Janderka Marek

Janda Martin (ŽK 55´)   Machotka Petr (ŽK 85´)    Kocanda Jan   Štolpa Martin (C)   Chvátal David

Janšta Tomáš                       Sobotka Michal

Střídání: 24. min Šalplachta Dalibor za Svobody, 69. min Sobotka Milan za Janšty

Lavička: Štolpa Jakub, Lang Petr

Branky: 11. min Michal Sobotka 1-0, 28. min Jan Jursa vlastní 1-1,

54. min Michal Sobotka 2-1, 60. min Hartman 2-2

Červená karta: 43. min Světlík (O) zmaření zjevné brankové příležitosti

Střely na branku: 7-4, vedle: 7-4, rohy: 3-1.

Komentář: V dohrávce 18. kola jsme přivítali 2. tým tabulky Olbramovice. Hosté přijeli značně namotivovaní, což hned v 1. minutě pocítil na svých nohách Machec, když ho tvrdě, bez jakékoliv snahy hrát míč a bohužel bez karty přejel Balík. Faul na žlutou je pro mne faul na žlutou v 1. minutě stejně jako třeba v 99. Kromě tvrdé hry a nasazení toho hosté příliš nepředvedli, bohužel nám to taky postupem času zrovna dvakrát nešlo. Do vedení jsme šli v 11. minutě, to rozehráli nakrátko roh Machec s Křovem, který si navedl míč kousek za roh velkého vápna a krásnou střelou levičkou, vyhnal pavouky z levé šibenice. Za chvíli měl další šanci, ale s brankářem přehodil i branku. Další tutovku hlavou ze 7 metrů zazdil Janštík, když jej vychytal Svatuška. Pak přišlo zranění Dina a nucené střídání. A chvíli potom malá domů Jersyho a mávka Mary, míč se dokutálel až do sítě. Hosté vyrovnali aniž by vystřelili na branku. Tyto dva momenty nás docela poznamenaly, ale ještě do půle mohl vrátit vedení na naši stranu Janštík, ale jeho hlavička těsně minula levou tyč. Před koncem půle dostal míč do sprintu za obranu Křovák, kterého zastavil Světlík jen za cenu faulu, a proto že byl v té chvíli poslední uviděl rudý kartonek. Přesilovka nám moc nešla, hosté ještě více zjednodušili hru a nakopávali na rychlíka Hartmana. My se nepochopitelně přispůsobili a byla z toho holomajzna. Znovu do vedení jsme šli opět po nakrátko rozehraném rohu Machec a Křovák, nad tímto signálem s údivem kroutili hlavou snad všichni včetně nás na střídačce, navíc zakončený brankou. Vzápětí mohl Křov přidat 3. gól, ale minul branku. Hosté znovu trestuhodně lehce vyrovnali. Po přímáku z 35 metrů zakončoval ze 2 metrů hlavou osamocený Hartman. Chvíli nato mohl otočit zápas Sláma, naštěstí trefil jen břevno. Vítězství nám mohl vystřelit střídající Milan, ale jeho střelu vytlačil mimo tyče Balík. Utkání tak nakonec asi zaslouženě skončilo plichtou, což hraje do karet nám, jelikož jsme Olbramky udrželi na rozdílu 10 bodů a lepší vzájemnou bilancí. Utkání sledovalo 200 platících diváků, protože ženy a děti neplatí, sledovalo zápas odhadem přes 300 fanoušků obou klubů, ale také nezaujatých diváků z blízkého i vzálenějšího okolí, a mělo pěknou kulisu, o což se zasloužil především náš neúnavně povzuzující fanklub. Příští zápas odehrajeme doma v sobotu 13.5. v 17:00 s týmem Vlasatic, podle posledních neověřených informacích bez Dina, kterému zřejmě zraněné koleno ukončilo sezonu.