Sestava:                                                             Martínek Tomáš (C)

Chvátal David    Sobotka Milan (ŽK 31´)    Janda Martin   Juránek Martin

Sobotka Michal               Martínek Jan

Střídající hokejově: Halva Tomáš, Kudlík Pavel, Machotka Pavel

Branky: 3. min Mlčoch 1-0, 15. min Milan Sobotka 1-1, 60. min Mlčoch 2-1,

69. min Fiala 3-1, 90. min Pavlík (PK) 4-1

Komentář: V neděli odpoledne na čarodky jsme zajížděli na horkou, malou a hrbolatou půdu do Lesonic. Na malém plácku se příliš fotbalové krásy čekat nedalo, což se také ukázalo. Byl to boj, místy bych řekl, že i pěkná holomajzna. Domácí vstoupili do zápasu aktivně a již ve 3. minutě vedli, když se z vápna trefil Mlčoch. Vyrovnání měl na svědomí Milan, když si naběhl za obranu na centr Jekyho a z první uklidil do sítě. Do půle už zvonily jen tyče a břevna obou branek. Také druhá půle byla více méně v režii domácích, kteří občas i zakombinovali a projevovali znalost svého hřiště. Do vedení je poslal opět Mlčoch, který byl ve správný moment na správném místě a doklepl odražený míč od tyče do opuštěné branky. Pojistku na domácí vedení dal další dorážkou Fiala, který využil zaváhání naší obrany. My už neměli sílu na odpověď. Na konečných 4-1 upravil z penalty po ruce Sukyho v poslední minutě Pavlík. Příští víkend máme volno.