Sestava:                                                     Janderka Marek

Svoboda Jan       Matějka Jakub        Jursa Jan

Janda Martin   Chalaň Kamil    Kocanda Jan   Štolpa Martin (C)   Šalplachta Dalibor

Erkol David                     Sobotka Michal (ŽK 80´)

Střídání: 28. min Lang Petr (ŽK 35´) za Erkola, 53. min Machotka Petr (ŽK 65´) za Langa,

69. min Horák Bohuslav za Šalplachty, 69. min Štolpa Jakub za Jandy.

Lavička: Sobotka Milan

Branky: 3. min David Erkol 1-0, 14. min Michal Sobotka 2-0, 18. min Michal Sobotka 3-0,

27. min Kolman O. 3-1, 37. min Jan Kocanda 4-1, 43. min Jan Svoboda 5-1,

52. min Michal Sobotka 6-1, 68. min Jakub Matějka 7-1, 74. min Petr Machotka 8-1,

85. min Jakub Štolpa 9-1

Střely na branku: 23-3, vedle: 11-0, rohy: 8-2

Komentář: V dalším kole jsme přivítali Trosky, které nepřijeli bránit, ale zahrát si fotbal. To byla voda na náš mlýn, od začátku jsme se do nich zakousli a hned ve 3. minutě nás poslal hlavou z malého vápna do vedení Erky. Další branku jsme přidali Křovákem ve 14. minutě a po 4 dalších minutách už to bylo o 3 branky, když se opět prosadil Křovák. Další šance jsme zahodili a tak hosté trestali, když se prosadil z dorážky Kolman. Klid nám vrátili 2 branky defenzívních hráčů, když se poprvé na jaře odhodlal ze středového kruhu Koci a šajtlí trefil levou šibenici a Dino, který zakončil rychlý brejk utáhlou placírkou k pravé tyči. Druhá půle patřila také nám, nejprve zkompletoval další svůj hattrick Křovák. Pak se odhodlal k výletu na soupeřovu půlku také Mates a po dvou narážečkách s Machecem zakončil přesně za háčky pravé tyče. Vstřelil tak první oficiální branku v našem dresu. V 74. minutě potvrdil střeleckou formu z jara Machec. Konečnou podobu skóre měla na svědomí bratrské dvojice přihrávající Martin a zakončující Kuba Štolpa. Přes velkou snahu vyslyšet skandování našeho neúnavně povzbuzujícího kotle se nám kýženou 10 a zároveň 100 branku sezony vstřelit nepodařilo. Zápasu jsme dominovali a užívali si otevřený souboj s hosty, kteří nepřijeli jen bránit a odkopávat. Příští prodloužený víkend nás čekají 2 zápasy, nejprve v sobotu 6.5 v 17:00 v Jamolicích a poté v pondělí 8.5 v 17:00 dohrávka s Olbramovicemi, což bude souboj prvních dvou celků tabulky.